Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
UWAGA! Istnieje zmiana motywu strony z jasnego na ciemny i na odwrót - wystarczy kliknąć ikonę półksiężyca u góry strony! ×
NORWICH

Czy istnieje szansa na poszerzenie listy szybszych serwerów?!

Recommended Posts

Napisano (edytowane)

Witam.

Pytanie odnośnie wrzucania plików na inne szybsze serwery takie jak: zippyshare (częściej niż tylko seriale); uloz.to/zachowaj.to; fastshare.cz; 1fichier.com czy inne tego typu dostępne serwery.

Wiem, że na zippyshare wrzucacie raczej mniejsze pliki (seriale, muzyka itp).

A co z filmami podzielonymi na kilka mniejszych plików?

Czy istnieje szansa na poszerzenie listy szybszych serwerów w przyszłości o te wymienione wyżej lub inne czy raczej niekoniecznie i będziecie korzystać głównie tylko z wrzucplik.pl, wrzucajpliki.pl lub megaup.net (z tych szybszych).

O rapidu, rapidshare, filesharks, turbobit, uptobox i innych podobnych nie wspominam bo na nich są limitowane prędkości (do max 200 Kb/s).

Z góry dziekuję za odpowiedź.

Pozdrawiam!

NORWICH

Edytowane przez NORWICH
Dodana przez J@nusz,

Kwestia serwerów do wrzucania jest domeną uploadera i nie można mu narzucać na jakie ma wrzucać.

Autor tematu Napisano

"Dodana przez J@nusz, 5 godzin temu

Kwestia serwerów do wrzucania jest domeną uploadera i nie można mu narzucać na jakie ma wrzucać."

- to jest jak najbardziej oczywiste i nie podlegające dyskusjom.

Nikt nie zamierza narzucać uploaderom gdzie i na jakich serwerach mają zacząć wrzucać pliki bo tak jest komuś wygodniej.

Obecne serwery działają wystarczająco dobrze (te dwa z szybszych), myślę że ściągający są z nich zadowolenia (ja także do nich należę).

Pytanie brzmiało czy istniała by taka szansa, choćby w przyszłości, na poszerzenie/powiększenie listy szybszych serwerów gdzie wrzucane będą pliki (i czy w ogóle rozważacie takie opcje).

Podane przeze mnie serwery miały charakter czysto przykładowy, jako serwery gdzie transfer nie jest limitowany ani ograniczany jak to bywa w przypadku rapidu, rapidshare, filesharks, turbobit i innych...

Takich serwerów bez ograniczeń dostępnych jest pewnie jeszcze więcej.

To tyle w kwestii wyjaśnienia, dopowiedzenia. :)

W każdym bądź razie, dzięki za odpowiedź.

Rozumiem ją, szanuję ją i także się z nią zgadzam, chociaż nie oddaje ona jednoznacznie odpowiedzi na moje pytanie. :)

Dzięki za poświęcony czas. :D

Pozostaje czekać i trzymać kciuki a być może z czasem pojawią się nowe szybkie serwery.

Pozdrawiam serdecznie.

Miłych dni życzę.

NORWICH! :D