Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
UWAGA! Istnieje zmiana motywu strony z jasnego na ciemny i na odwrót - wystarczy kliknąć ikonę półksiężyca u góry strony! ×
Kruger

Tutaj zgłaszamy problemy z działaniem nowej wersji forum

Recommended Posts

Od kilku dni forum nie zlicza wyświetleń postów, mało ważne, ale dobrze wiedzieć ile mają posty wyświetleń.

W dniu 19.04.2020 o 12:55, resol26 napisał:

Witam, Mam pytanie czy będą takie awatarki/okładki filmów, nowości które zostały dodane jako ostatnie na forum ?

W dniu 19.04.2020 o 13:25, karson-z napisał:

Witam. W starej wersji w danym temacie były "strony tytułowe filmu".

W dniu 19.04.2020 o 16:52, puzi997 napisał:

Witam chciałem dodać że na stronce brakuje mi tylko Obrazków z tytułami filmów gier itp lepiej wtedy się stronkę przegląda oprócz tego wszystko nice 

Hej,
Wiem, że administracja pracuje nad usprawnieniem forum i na pewno się doczekamy tej opcji, jednak mi brakowało jej tak bardzo, że poświęciłem kilka godzin na naukę podstaw JS i napisałem skrypt który w jakimś stopniu przywraca okładki do spisu :) Przetestowałem to dla kilku działów które ja przeglądam, nie wykluczam błędów które śmiało możecie zgłaszać :)

Skrypt dodaje do tematów oczekiwane przez wielu okładki, po najechaniu okładka zostaje powiększona.
Działa tylko dla tematów utworzonych po zmianie forum.
Prędkość działania nie jest największa ze względu na brak bezpośredniego odnośnika do obrazka na liście tematów i wymagane jest odpytanie każdego adresu o jego zawartość.
Może ktoś lepiej zna się na JS i jest w stanie poprawić ten skrypt bo ja uczyłem się w trakcie pisania :)

Link: https://greasyfork.org/pl/scripts/402664-pobieramy24okladki

Ja używam tego na Firefoxie z Greasemonkey

mLDiXJR.png

Dodana przez J@nusz,

Dzięki wielkie za staranie dla forum ale trwają już prace nad skryptem na polecane.

Czesc

Przepraszam, ze zawracam glowe ale sa szanse by w miare niedlugo powrocily posty w audiobookach? Nuda straszna wiec audiobooki by sie przydaly...

Pozdrawiam I dzieki.

B.

[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

czy ktos pomoże co to znaczy??

Moderator
28 minut temu, mp3de napisał:

[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Fora szablonów / front / topics / topic zgłasza błąd. Ten motyw może być nieaktualny. Uruchom narzędzie pomocy technicznej w AdminCP, aby przywrócić domyślny motyw.

19 godzin temu, mp3de napisał:

Admini musieli cos zmienic w szablonach albo dodali jakąs wtyczke ktora robi problemy,powinienes wrzucać screeny podobnych błedów aby wiedzieli gdzie sie to pojawia,niech ogarniają  :)

Junior Admin
49 minut temu, franula56 napisał:

Dlaczego ilość moich postów na liczniku tak strasznie zmalała .Pozdrawiam.

Masz zaliczone posty z nowego forum. Reszta postów wróci do twojego licznika z czasem.

Witam dorzuce moze i ja 3 grosze przydalby sie dzial seriale polskie bo tak seriale z lektorem i polskie laduja do jednego działu

Zauważyłem, że przy dłuższych postach wyskakuje błąd "[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]".

Tak dzieje się najczęściej w filmach HD, BD/4K, Serialach, grach z dużą ilością linków.

W dniu 25.05.2020 o 13:38, Vaniszek napisał:

Zauważyłem, że przy dłuższych postach wyskakuje błąd "[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]".

Tak dzieje się najczęściej w filmach HD, BD/4K, Serialach, grach z dużą ilością linków.

potwierdzam ja nie moge nic dodać bo dodaje zawsze posty z dużą ilością linków

wyskakuje też taki błąd

Przepraszamy, ale wystąpił mały problem.

Coś poszło nie tak, jak powinno. Proszę spróbować ponownie.

Kod błędu: EX0

To nie jest jakis powazny problem,mysle ze jak bedzie admin i przeczyta post załatwi to bez problemu,tylko pytanie czy czytają te posty jeszcze  :)