Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
UWAGA! Istnieje zmiana motywu strony z jasnego na ciemny i na odwrót - wystarczy kliknąć ikonę półksiężyca u góry strony! ×
Kruger

Tutaj zgłaszamy problemy z działaniem nowej wersji forum

Recommended Posts

Admin

Witam wszystkich,

jesteśmy w trakcie przenosin na nowy skrypt forum. Mimo tego, że forum jest aktywne piszę, że "jesteśmy w trakcie" ponieważ nadal wykonują się automatyczne prace takie jak odbudowa cache forum - dlatego też przez najbliższe dni część tematów nie będzie widoczna oraz nie będzie działać wyszukiwarka. Proszę o cierpliwość. W ciągu kilku dni wszystko wróci do normy - trochę pocierpimy ale w zamian otrzymamy nowsze, bezpieczniejsze i przyjaźniejsze w użytkowaniu forum.

Cały czas pracuję nad forum i nie mogę każdemu odpisywać na czacie. Dlatego też jeżeli zauważysz jakieś błędy, brak tłumaczeń lub masz uwagi - pisz w tym temacie. Raz na jakiś czas będę przeglądał temat i wprowadzał poprawki.

Pisząc post postaraj się dodać jedynie istotne informacje, które pomogą zlokalizować opisywany problem/uwagę. Nie zgłaszaj problemów z wyszukiwarką oraz brakującymi tematami.

Witam. Kilka spraw do technicznego smile.png Oczywiście szukajka nie szuka starych tematów, uporajcie się z tym jak najszybciej bo będzie syf, niestety już niektórzy dublują, a dokładnie wiedzą, ze temat istnieje. Nie widać w którym temacie już się pisało, też lipa .... Podświetlanie nowych tematów słabe, może dodać jakąś ikonę czy podświetlić czasowo w innym kolorze, nie wiem jakie ten skrypt ma możliwości. Nie działa raportowanie i wysyłanie PM. 😉

Dodana przez Kruger,

Pierwsza ikona z prawej w nagłówku forum (w kształcie pędzla), pozwala zmienić część kolorów na forum

VIP

To i ja się przypne   proponuje zmiane nazw działow żeby było widać w co sie klika dokładnie  w Strefa 24 > nasze filmy     i zamiast moze P24 team filmy.... ( bo tyle widać )  zrobićP24 HD ( Dub , 4k, Animacja  itp ) 

wtedy bedzie chodziać wiadomo w co sie klika ;]

Co do nowych tematow tez mi sie wydaje ze lepiej jakby zmienić ten grafitowy kolor na jakis bardziej intensywny ;]   podglad stronek super :D

Dodana przez Kruger,

Pierwsza ikona z prawej w nagłówku forum (w kształcie pędzla), pozwala zmienić część kolorów na forum

Witam, Mam pytanie czy będą takie awatarki/okładki filmów, nowości które zostały dodane jako ostatnie na forum ?

Chodzi mi o coś takiego jak było w starej wersji - po prawej stronie.

p.s Teraz mogę bez problemu dodawać posty i tematy więc to jest na wielki plus :) 

Pozdrawiam

Dodana przez Kruger,

Tak, taka funkcja wróci na forum ALE raczej jako jedna z ostatnich - teraz priorytetem jest uporządkowanie forum.

Witam. W starej wersji w danym temacie były "strony tytułowe filmu". Obecnie są ikony osób dokonujących wstawki. Czy to jest ostateczna wersja i tak już zostanie, czy jest możliwy widok taki jak w starej wersji. W nowej wersji niby zdjęcie filmu się pojawia ale nie zawsze tak jest, ładowanie trwa stosunkowo długo i nie pokazuje całego plakatu - trzeba więc przewijać. Niby nie wielka różnica ale trochę męcząca. 

forumjpg_qaaerse.jpg

Edytowane przez karson-z
info dla Krugera
Dodana przez Kruger,

Jak możesz to dodaj dokładniejszy opis w nowym poście. Aktualnie nie bardzo wiem o jaką funkcję chodzi.

Na głównej koniecznie jest potrzebna możliwość wyłączenia kolumn po prawej - Najnowsze filmy i najnowsze gry. Mocno zaburza czytelność na mniejszych ekranach. Np na telefonie z trybem komputerowym.

Dodana przez Kruger,

Szablon serwisu jest w pełni responsywny i nie trzeba włączać trybu komputerowego na urządzeniu mobilnym.

Zróbcie przekierowanie z https://pobieramy24.pl/forum.php na https://pobieramy24.pl

I stare avatary wrócą? bo jak nie to z kombajnem wjadę :D

Dodana przez Kruger,

Usuń ten adres z przeglądarki i będzie po problemie. Avatary powinny pomału wracać bo były importowane. Jeżeli ktoś nie chce czekać to może wgrać nowy avatar.

Proszę zwrócić uwagę na błąd pojawiający się w SPOILER automatycznie rozdziela tekst od linków i kumuluje wszystkie razem na dole wstawki , celowo dałam tak dużo aby sprawdzić funkcjonalność

Przykład

Dodana przez Kruger,

Pod dodanym linkiem wyświetla się poprawnie sformatowany tekst. Treść postów również podlega przebudowie.

pierwsza linijka w quote jest enterowana

tzn jak dasz quote to robi z 

"text

text

text"

to:

"text

text

text"

mozna to recznie zmienic ale po co jak sie powinno od razu

a spoiler nie dziala tylko info ppokaz ukryta zawartosc :F

dupadupa

Edytowane przez LiterkaJ

To może źle opisałam problem lub źle zrozumieliśmy się, chodzi o to że w SPOILER automatycznie odziela linki od opisu posta

bo wyświetla tak:

MXPJqTG.jpg

Linki osobno przenosi na dół strony

J2sWsZt.jpg

a ja dodawałam post tak

5N4lwmt.jpg

Edytowane przez Artemid@

Witam!

Czy wszystkie albumy ktore byly w dziale muzyka hip hop wroca na strone? mialem kilka plyt do pobrania z tego dzialu niestety w obecnej chwili nie ma tych tematow na forum

Dodana przez Kreeony,

Tak wszystko powoli będzie wracać, prosimy o cierpliwość

@konrtr na stronie głównej jest ogłoszenie napisane, 

Cytat

Trwa odbudowa bazy danych - z racji tego nie wszystkie tematy z poprzednich lat są widocznie, prosimy o cierpliwość

bardzo chromowe forum 😉 wykrzacza sie w operze "strona ulegla awarii" na zmianie avatara, na firefoxie w ogole nie ogarnia klikniecia w dodaj obraz

nawet na incognito jest to samo bez dodatkow ;) Edytowane przez LiterkaJ
Dodana przez Kruger,

Używam Firefoxa i wszystko działa. Wyłącz adblocka.

UWAGA

Gdy poszę jakiś temat, albo odpowiedz t nie mogę sprawdzić jak będzie wyglądał gdy go dodam.

jest tylko przycisk "dodaj odpowiedz" powinien być jeszcze przycisk " podgląd"

raz przez pomyłkę można uzyc "cytuj" zamiast "kod" i zrobi się problem z linkami .

jest jakaś ikonka z z napisem "podgląd" ale nie wyświetla tekstu napisanego w okienku szybka odpowiedz

Dodana przez Kruger,

Wyświetla podgląd tylko odblokuj javascript w przeglądarce.

Witam chciałem dodać że na stronce brakuje mi tylko Obrazków z tytułami filmów gier itp lepiej wtedy się stronkę przegląda oprócz tego wszystko nice 

Dodana przez Kruger,

Będzie w przyszłości.

teraz edytor nawet nie entruje  ;d

po htmlu trzeba < br > dodac zeby enter zaliczyl Edytowane przez LiterkaJ
Dodana przez Kruger,

To wina tego: https://pobieramy24.pl/topic/5765243-tutaj-zg%C5%82aszamy-problemy-z-dzia%C5%82aniem-nowej-wersji-forum/?do=findComment&comment=6051180 Już przywróciłem edytor do poprzedniej wersji.

16 godzin temu, LiterkaJ napisał:

wykrzacza sie w operze "strona ulegla awarii" na zmianie avatara

Mi na operze normalnie dodało bez żadnych problemów.

Można jakoś wyłączyć by w każdym temacie nie pokazywało SB? chodzi o ten na dole po lewej stronie.

Dodana przez Kruger,

Nie da się wyłączyć. Natomiast czat jest zawsze zwijany po przejściu na podstronę.

nie znajduje tematow szukajka tych importowanych ze starej bazy danych ;F po googlu trzeba szukac

dopiero jak znalazlem po googlu dodalem posta to zaczelo mi to znajdowac :F

edit: to bedzie mase dubli :F takie cos od razu sie robi 😜

Edytowane przez LiterkaJ
Dodana przez Kruger,

Pierwszy post...

Edytowana

tak mozna ale nie wiesz jak one wygladaja poki nie masz podlagu, ten addon byl wlasnie do podgladu kodu

bez tego nie wiesz jak co dziala

Edytowane przez LiterkaJ

Propozycja zmiany domyślnego stylu z jasnego na ciemny,po wyczyszczeniu przeglądarki,czy dla nowego usera,niezalogowanego automatycznie na wejsciu mamy jasny który mocno daje po oczach,może odstraszać  :D

Edytowane przez SizeR
Dodana przez Kruger,

Forum było zawsze domyślnie dostępne w jasnym kolorze. A jak ktoś nie lubi jasnego szablonu to jednym kliknięciem może włączyć ciemny motyw.