Skocz do zawartości
Przemo

Jaką grę ostatnio przeszedłeś?

Recommended Posts

VIP

header.jpg?t=1558606134

A Plague Tale: Innocence (2019)

Bardzo wielkie zaskoczenie! Gierka ładna, poruszająca, przyjemna, wzruszająca... Trochę taki Splinter Cell w Średniowieczu :P

Teraz jak ją ukończyłem, to mam lekki niedosyt, że jednak trochę była za krótka :D...

Na początku w ogóle się nią nie zainteresowałem, ale jak trochę poczytałem i zobaczyłem kawałek gameplaya to postanowiłem

w nią zagrać i nie żałuję :D Mała ciekawostka: Po finałowej walce i obejrzeniu creditsów, okazuje się, że mamy coś w stylu prologu...

Niby nic wielkiego i długiego - trochę przechadzki i strzelania z procy; ale ciekawostka, że gra po napisach się nie kończy :P

0Uya1Q7.jpg

ofgU4c5.jpg 2dYrzbE.jpg XoTqR4P.jpg

iEhjVwW.jpg

VIP

header.jpg?t=1558050368

RAGE 2 (2019)

Główny wątek fabularny ukończony jak i chyba większość misji pobocznych - chyba większość bo nie wiem ile jeszcze będzie się pojawiać tych zleceń na tablicach ogłoszeniowych :P Ile można razy "znaleźć i zabić" :hahaha:... Ogólnie gierka fajna, nie wymagająca - rozwałka i niszczenie, bez komplikacji :P Do odstresowania się choćby po robocie w sam raz :) :P

xNozN3I.png 39FgPkE.png aGm6g2b.png

tONQ1TU.png HZujH1p.png pNSdXWg.png

wVt0m1O.png l9Z6zde.png TAx2zy6.png

VIP

89ST4nR.jpg LCOiHpN.jpg

Star Wars: Battlefront II + DLC "Odrodzenie"(2017)

Jak na wielkość gry i to ile ona zajmuje na dysku, jest ona dla mnie zbyt krótka, aby tak naprawdę się nią nacieszyć - przynajmniej w trybie single player...

Kiedy faktycznie zacząłem się nią cieszyć, okazało się, że główny wątek dobiegł końca, zaś dodatek "Odrodzenie", tylko dodał smaczku, niż mnie nasycił :(.

Ogólnie fajna gierka ze świata Star Wars - taki misz-masz wszystkiego z tegoż, że uniwersum, lecz zapewne większą radochę i przyjemność czerpie się z niej

w trybie online :(.

XCcOIOu.png fyJofbZ.png

dPmLtBp.png uMvjzPd.png

VIP

header.jpg?t=1569597896

GreedFall (2019)

Gra ciekawa, ale mocno powtarzalna, w której praktycznie robimy jedno i to samo... Dodatkowo według mnie, system przemierzania krainy jest mocno męczący...

Punkty szybkiej podróży są bardzo kiepsko usytuowane, co zmusza nas do ciągłego biegania, biegania, biegania i biegania... Wychodzi na to, że jeśli podsumujemy

naszą rozgrywkę to chyba 90% gry (???) nic tylko biegamy z punktu A do punktu B, C, D itd...

UWAGA! SPOILERY!!!!

Ja osobiście na końcu rozgrywki wybrałem wariant "zabicia Constantina"...

4BrHFh9.png Yfo0FOy.png i2SttFb.png

WAJ8kMh.png oQcJQEV.png XDvRz2F.png

Uowy1Jv.png

Ale dla porównania później wczytałem save i wybrałem drugi wariant "utworzenia więzi"

FOiVbMr.png Io7LAMp.png RqE5G97.png

QtbFQU9.png xZqafHv.png hDrk7E8.png

W rezultacie sadzę, że pierwszy wariant jest lepszy ;)

VIP

header.jpg?t=1558721294

Grand Theft Auto IV / GTA 4 (2008)

Zastanawiałem się w, co sobie pograć, gdy nie mam w co grać :P i traf padł na "klasyka" w którego jak dotąd jakoś nie miałem okazji pograć :P

GTA jak to GTA: biegasz, kradniesz pojazdy, zabijasz, wykonujesz misje - co może być w tej serii innego ??? :hahaha:... Ogólnie ukończyłem

cały wątek fabularny i trochę misji pobocznych i co prawda zastanawiam się czy grę kontynuować i ją "masterować", czy już przejść do nowego

tytułu? I tak sobie myślę, że chyba już szkoda na tę gierkę czasu :P

MOJRN8I.jpg YDtkcUo.jpg My7HRv4.jpg

VIP

n8qvm3H.jpg

Grand Theft Auto IV: Episodes from Liberty City - The Lost and Damned (2010)

Co tu dużo się rozpisywać... Dodatkowe przygody w Liberty City z perspektywy Johnny'ego Klebitz'a, powiązane gdzieniegdzie

z losami Nico Belica - Okazuje się, że parokrotnie rozgrywamy te same misje, co w podstawowym GTA IV, tylko z perspektywy

innego bohatera i z innego punktu widzenia... Pograć w to można, ale po GTA IV miałem jakieś nieodparte wrażenie, że cały

czas robię w kółko to samo :P...

yw7i8xj.png PX3uF1k.png 2fxYwcD.png

QTCpEIx.png ENeat15.png 81DfufU.png

VIP

943051155.jpg

Grand Theft Auto IV: Episodes from Liberty City - The Ballad of Gay Tony (2010)

Dla mnie zdecydowanie słabszy epizod od poprzedniego... Klimaty z TLaD o wiele bardziej przypadły mi do gustu...

W to grałem tylko dlatego, że zacząłem i aby ukończyć bo już zacząłem w to grać :P... Nic nowego, niepowtarzalnego...

Tylko więcej latania helikopterem niż w poprzednich częściach :P.

gqIgkm8.jpg PexYmw5.jpg mXVjrCt.jpg

X68WXkl.jpg 79Mz6ou.jpg P2Eiqxp.jpg

odG7dCM.jpg QkM3sSg.jpg N7m58uD.jpg

VIP

Heavy Rain [PC] (2019)

Gierka nawet, nawet wciągająca, poruszająca, a zarazem fajna - coś w stylu interaktywnego filmu w którym uczestniczymy,

zaś decyzje jakie podejmujemy mają wpływ na dalszą fabułę... Prawdę mówiąc, aby poznać całą fabułę i różne jej ścieżki

należałoby przejść całą grę kilkakrotnie, zakładając, że zapamiętamy każdą decyzję jaką podejmowaliśmy poprzednio :P

i kolejnym razem zdecydujemy się na poprowadzenie wątku w innym kierunku :P...

Niestety mimo, że w finale odzyskałem synka, mam po zakończeniu gry wyrzuty sumienia, że doprowadziłem swoją wścibskością

do śmierci Madison Paige :aniolek2: oraz, że nie uratowałem Lauren Winter :aniolek2: ...

ZYcbYtf.jpg JnQAvVP.jpg

riFIs49.jpg WcDma7h.jpg

pJ9o9UZ.jpg PfJIVud.jpg

VIP

header.jpg?t=1572025865

Rage: Complete Edition (2011)

Jakiś czas temu ukończyłem "Rage 2", teraz niedawno pomyślałem sobie, a co mi tam, pora na "powrót do przeszłości" :P.

Na kolejną pozycję "do zaliczenia" padło na "Rage"... I teraz dopiero zakapowałem całkowicie początek części drugiej :P...

Widać, że autorzy od razu celowali w kontynuacje, bo jak bym najpierw ukończyłbym jedynkę to czułbym niedosyt na parę lat -

jednak okres od 2011 do 2019 to sporo za sporo :P... Moim skromnym zdaniem dwójeczka lepsza pod względem grywalności

- lepiej się przy tamtej pozycji bawiłem... Tutaj często przez lokacje usytuowane pod ziemią, miałem niekiedy stany klaustrofobiczne :hahaha:...

Da się w to pograć, ale pozycja dla mnie nie średnia...

6TikT1W.jpg jnJNYwt.jpg

GRBUb04.jpg 9p4YWHe.jpg

3MVRIZe.jpg fuMrUhI.jpg

VIP

battlefield-1.jpg

Battlefield 1 (2016)

Niestety jak to często bywa, spora ilość gier w ostatnio nastawiona jest na tryb gry online zaś rozgrywka offline jest tylko swoistym dodatkiem... Kiedyś było to na odwrót :P... Tak też jest w przypadku "Battlefield 1"... Skończywszy watek "Wojennych Opowieści" poczułem spory niedosyt, bo pograłbym w ten tytuł trochę dłużej, a tak widać tylko liznąłem gierkę, która mino, że nowa nie jest zachwyciła mnie piękną oprawą i wykonaniem. Widać, że Elektronicy nieźle ją dopracowali. Miałem wszystko ustawione w opcjach na maksa, czyli na Wysokie i Ultra gdzie się dało, a gra praktycznie cały czas chodziła płynie bez czkawek... Super, ale zdecydowanie za krótko :D.

aUtOcdN.jpg faHEmOc.jpg pTqSOgj.jpg

M2F8ZeW.jpg wu9Lp9e.jpg 8rtkIKz.jpg

VIP

nfsheatde_cover-460x215.jpg

Need for Speed Heat (2019)

NFS, jak to NFS... Co tu może być innego w odróżnieniu od poprzednich części? :P Tym razem dostaliśmy NFS: The Run, czy NFS: MW

połączone z NSF: SHIFT - Za dania na wyznaczonych torach legalnie zdobywamy kasę, zaś w nocy ścigamy się w nielegalnych wyścigach

zdobywając reputację kierowcy... Ale jedno muszę przyznać... W tej części Policja naprawdę jest natarczywa i "nie głupia"... Ciężej niż w

poprzednich częściach zrobić jest ich w balona i wywinąć się z pościgu :nie: trzeba się troszeczkę natrudzić :diabel_banan:...

Ogólnie ciekawe, jak ktoś lubi... Ogólnie po zakończeniu wątku fabularnego zacząłem jeździć sobie po mieście dla frajdy, odnajdując

poukrywane flamingi, graffiti, czy choćby rozbijając bilbordy :D.

zW3XNU7.jpg OnKu1VV.jpg p05nBjG.jpg

u8NSMDR.jpg u47F42J.jpg ndMuZgT.jpg

4ZXN5vP.jpg HgOYfjb.jpg

VIP
Napisano (edytowane)

news42951_1-saints_row_the_third_remaste

Saints Row: The Third Remastered (2020)

Co tu dużo pisać: Podróba GTA trochę w formie prześmiewczej... Wcześniej jakoś nie maiłem okazji pograć we wydanie pierwsze z roku 2011,

ale teraz nadrobiłem to w trochę lepszej oprawie i czasu spędzonego nad gierką nie żałuje :)

Saints-Row-The-Third-Remastered-1.png  Saints-Row-The-Third-Remastered-2.png  Saints-Row-The-Third-Remastered-3.png

Saints-Row-The-Third-Remastered-4.png  Saints-Row-The-Third-Remastered-5.png  Saints-Row-The-Third-Remastered-6.png

Edytowane przez Intruder2

VIP

header.jpg?t=1576076560

Saints Row IV: Game of the Century Edition (2014)

Chyba jednak przyznam, że w część trzecią o wiele przyjemniej mi się grało niż w tę kontynuację... Swoją drogą to dla mnie ta część powinna być niczym więcej jak DLC'kiem do części trzeciej...

Nie ma tu praktycznie nic nowego jak poprzednio - nawet miasto wygląda identycznie... Przeszedłem, ale poprzednia część lepsza...

Saints-Row-IV-1.jpg Saints-Row-IV-2.jpg Saints-Row-IV-3.jpg

Saints-Row-IV-4.jpg Saints-Row-IV-5.jpg Saints-Row-IV-6.jpg

VIP

header.jpg?t=1592487555

Beyond: Dwie Dusze / Beyond: Two Souls (2020) PC

Fajna, ładna i wciągająca gierka... Niejednokrotnie zastanawiałem się, czy dobrą decyzję podjąłem lub czy dobrze postąpiłem, czy jednak źle :D .

Schematem i rozgrywką mocno przypomina "Heavy Rain" :) ... Ostatecznie jednak mimo wcześniejszych wątpliwości, co do podejmowanych wyborów

uważam, że ostateczne decyzje takie jak "wybór życia", a nie śmierci oraz "pozostanie z Ryanem" uważam za trafnie podjęte, zaś scena na plaży

była dla mnie swoistym happy endem kiedy jednak Jodie odkrywa... A nie, sami się przekonajcie co :)

Beyond-Two-Souls-1.png Beyond-Two-Souls-2.png Beyond-Two-Souls-3.png

Beyond-Two-Souls-4.png Beyond-Two-Souls-5.png Beyond-Two-Souls-6.png

Beyond-Two-Souls-7.png Beyond-Two-Souls-8.png Beyond-Two-Souls-9.png

VIP

header.jpg?t=1592477012

Detroit: Become Human (2020) PC

Super historia została opowiedziana w tej gierce... Mocno przypominało mi to serial "Humans" - Szczerze to nie wiem, czy ta gra była inspirowana serialem, czy serial inspirowany tą grą ?

Ostatecznie ścieżki które wybrałem raczej oceniam na pozytywne: Hank zaprzyjaźnił się z Connorem, Kara uciekła z Alice do Kanady (tutaj szkoda mi bardzo dobrodusznego olbrzyma Luthera),

Marcusa i North połączyła miłość, która chyba w moim odczuciu pomogła wywalczyć w dużym stopniu wolność dla androidów :) Super, super, rewelacja! Więcej takich gierek !!!

Detroit-Become-Human-1.png Detroit-Become-Human-2.png Detroit-Become-Human-3.png

Detroit-Become-Human-4.png Detroit-Become-Human-5.png Detroit-Become-Human-6.png

Detroit-Become-Human-7.png Detroit-Become-Human-8.png Detroit-Become-Human-9.png

VIP

header.jpg?t=1537808700[

Watch_Dogs (2014)

Można było pograć ;). Z początku sadziłem, że ta gierka chyba nie jest dla mnie, gdyż nie lubię zbytnio skradanek, ale w rezultacie przekonałem się do niej,

Wciągnęła mnie niczym wirus i nie chciała odpuścić nawet po zastosowaniu kuracji antywirusowej ?

Watch-Dogs-1.png Watch-Dogs-2.png Watch-Dogs-3.png Watch-Dogs-4.png

VIP

header.jpg?t=1455813812

Watch_Dogs - Bad Blood (2014)

Dodatek do gry tym razem z perspektywy T-Bone'a Grady'ego... Praktycznie to samo co w podstawce, ale zabawa z samochodzikiem rażącym impulsem elektrycznym przednia :P

1.png   2.png  3.png  4.png

VIP

header.jpg?t=1575984268

Watch_Dogs 2 (2016)

Część 2 chyba bardziej mi się podobała od poprzedniej, a to za sprawą mniej "mrocznego" klimatu...

Widać tutaj, iż główny antagonista "bawi się" tym co robi, zaś samo środowisko hakerów przedstawione jest raczej jako ci dobrzy,

którzy demaskują i ujawniają - To co robią, robią dla większego dobra :D.

1.png   2.png  3.png

4.png  5.png   6.png

7.png   8.png   9.png

VIP

13446552.jpg

Battlefield: Hardline (2015)

Mam mieszane odczucia co do tej części gry... Cała ta koncepcja z aresztowaniami, ciągłymi podchodami - nawet po części gry, kiedy to główny bohater staje jakby nie potrzeć po stronie z którą walczył; nie pasuje mi trochę do całości serii "Battlefield"... Dało się w to zagrać, ale czegoś tu mi brakowało... Najlepsza misja to chyba ta kiedy zasiadamy za sterami czołgu.. Wtedy poczułem "to coś" - niestety na bardzo krótko :(.

1.png 2.png 3.png

4.png 5.png 6.png

VIP

header.jpg?t=1596817204

Horizon: Zero Dawn - Complete Edition (2020)

Bardzo fajna, ładna i przyjemna gierka... Jak ktoś grał w ostatnie części "Tomb Raidera", to i w tej się raczej odnajdzie ;).

Już nie mogę doczekać się części drugiej , która na PC raczej nie ukaże się prędko, gdyż jak na razie chyba tylko zapowiedziana jest na PS4 :(.

Horizon1.png Horizon2.png Horizon3.png

Horizon4.png Horizon5.png Horizon6.png

Horizon7.png Horizon8.png Horizon9.png

VIP

header.jpg?t=1597419522

Red Dead Redemption 2 [PC] (2020)

Gierkę ukończyłem w 87,2 % i to pomimo temu, że na eksplorowaniu świata spędziłem dobrych kilka godzin... Odkrywałem, badałem rośliny,

rozpoznawałem zwierzęta i wykonałem multum misji pobocznych i tych okolicznościowo-spontanicznych... Świat gry jest ogromny, a przykładem

może być obszar za Blackwater - Przez całą grę nie zaszywałem się tam, gdyż nie miałem do tego powodu, a stopień poszukiwania mnie przez

stróżów prawa nawet mnie do tego nie zachęcał :P . Fajna gierka, dobrze, że trafiła na PC 😊.

Red-Dead-Redemption-2-1.png Red-Dead-Redemption-2-2.png Red-Dead-Redemption-2-3.png

Red-Dead-Redemption-2-4.png Red-Dead-Redemption-2-5.png Red-Dead-Redemption-2-6.png

Red-Dead-Redemption-2-7.png Red-Dead-Redemption-2-8.png Red-Dead-Redemption-2-9.png