Skocz do zawartości
admin1586431018

Jaki według was jest najlepszy sport ?

Recommended Posts

Pewnie nie bede oryginalny , ale piłka nożna :) później siatkówka, wszelakie sporty walki, piłka ręczna, skoki narciarskie od czasu do czasu... ogólnie nie gardzę żadnym sportem, popatrzeć zawsze lubię :)

wg mnie to siatkówka gram już prawie dwa lata i dalej się rozwijam w kierunku tego sportu.

w koszykówkę też grywam,ale to jak chce mi się pobiegać;D

a piłka ręczna też jest spoko ja osobiście lubię grać jako bramkarz.

PS : w piłkę nożna też grałam swego czasu przez ok 5 lat do czasu pierwszej kontuzji kostki;p

teraz też czasami zagram z chłopakami, ale tylko dla wygłupu;p

:bye::bye:

VIP

tenis stołowy - uprawiam amatorsko od chyba 20 lat

tenis ziemny

formuła 1

rajdy WRC

piłka nożna

i dużo dużo innych :1miejsce:

Dla mnie tenis, ostatnio polubiłam piłkę nożną,ale nie oglądam zawsze tylko jak są ważne mecze. A tak w ogóle,sport powinien się kojarzyć z kulturą,a nie z tym co się wyprawia na stadionach.Moje zdanie,a i pewnie większości.:(

Formuła 1, należy do na prawdę odważnych i raczej uważam ryzykujących swoim życiem.Pamiętam zawodnika,który zginął podczas zawodów,nawet nie miał czasu na strach.Sport powinen dawać radość,a nie cierpienie,strach a nawet śmierć.Już wolę oglądać piłkę nożną,nie stanowi zagrożenia jak w przypadku Formuły 1,czy nawet żużlu. Pozdrawiam.

VIP

Zdarzały sie wypadki smiertelne, ale to było kiedys. Teraz bolidy sa tak skonstruowane ze nawet z najbardziej groznie wygladajacego wypadku mozna wyjsc cało, tak jak w przypadku Kubicy z 2007 roku.

A wygladało to tak :