Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
UWAGA! Istnieje zmiana motywu strony z jasnego na ciemny i na odwrót - wystarczy kliknąć ikonę półksiężyca u góry strony! ×

Recommended Posts

Chciałbyś pomóc naszemu forum w rozwijaniu się? Wyróżniać się rangą Uplinkera?

Aby dostać rangę Uplinker, należy:

* dodawać linki z innych źródeł na nasze forum. Linki nie mogą zawierać w nazwie linku oraz w haśle adresu innej, polskojęzycznej strony. Oczekujemy naprawdę dużej ilości postów/tematów z linkami, nie mniej niż 200/250 miesięczne.

* znać techniki działania stron typu: megaupload, rapidshare, sendspace itp...

* znać doskonale zasady dodawania linków na naszym forum tj. znać i przestrzegać regulamin.

* być osobą sumienną i systematyczną. Jeśli masz chwilową zachciankę to naprawdę oszczędź nam trudu i się nie zgłaszaj. Oczekujemy wielomiesięcznej a najlepiej dożywotniej współpracy

* po rangę zgłoś się kiedy będziesz miał już przynajmniej 50 postów z linkami.

W zamian otrzymasz:

* specjalny niebieski kolor i wyróżniającą się rangę Uplinkera,

* możliwość awansu,

* szacunek administracji i pozostałych userów

Zgłoszenia na w/w rangi proszę podawać w tym temacie.

ja chętnie pomoge, w wolnej chwili mogę powrzucać linki znalezione w sieci. Mam dobre źródła więc i linki powinny być solidne, zresztą efekt mojej pracy można obejrzeć w tematach które napisałem już. Pozdrawiam

Cieszę się, że chcesz nam pomóc. Przyjrzałem się i póki co się wstrzymam.

Wady:

*duble (chociażby A Dangerous Man)

*powielasz opisy i okładki w tematach (powinny być tylko informacje techniczne o uploadzie)

* w tematach podajesz pełną nazwę uploadu - a powinien być tylko tytuł filmu, rok oraz grafika z gatunkiem

Jeśli to poprawisz to już nie będę widział przeciwwskazań :)

Moim zdaniem ja się znam bardzo dobrze na wymaganiach tego forum czyli na wrzucaniu linków itp itd

ponieważ jakieś pół roku byłem uploaderem a potem modem na bardzo znanej stronce lecz się rozleciała i hu**** i nie mam roboty mam nadzieje że przyjmiecie moją propozycję i że będzę mógł pomuc a może puźniej jeszcze zostane modem :D:bye:

ja powiem tylko tak jeśli ktoś chce zostać uplinkerem to najpierw niech się zastanowi czy podoła temu obowiązkowi bo z praktyki wiem że większość userów co zgłasza się po rangę to tylko po to by ją otrzymać chwilowy zapęd mają a potem kończy się zapał to znaczy bardzo szybko się wypalają a dla strony są potrzebni bardzo aktywni uplinkerzy a więc zanim się zgłoście to najpierw się za stanówcie czy podołacie tej odpowiedzialności bo poco marnować czas i głowę zawracać

Pitol ty to zapomnij o randze a zapoznaj się z regulaminem bo do tej pory same duble robisz wyszukiwarka naprawdę nie gryzie

Ty już po urlopie? :suicide:

Doleć do 150 bez "potknięcia" to pogadamy.

:uhh:

Edit 13/06/10, 12:11

Sorki ale zapomnij kiedykolwiek o randze.

Myślałam, że na urlopie "dotleniłeś" się.

D.