Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
UWAGA! Istnieje zmiana motywu strony z jasnego na ciemny i na odwrót - wystarczy kliknąć ikonę półksiężyca u góry strony! ×
admin1586431018

Jaki film ostatnio oglądaliście ?

Recommended Posts

Polski "Rewers". Duża niespodzianka - świetny film noir z doborowym aktorstwem. Szczerze polecam.

Zaległą "Operację Dunaj" - bez rewelacji, najzwyczajniej w świecie nudnawy.

Ponadto "Zombieland" bezlitośnie wyśmiewający naszą durną popkulturę dając przy tym masę radości i konkretną zombie-sieczkę.

American Pie 7: Księga Miłości Świetny film :) Zresztą jak wszystkie poprzednie części :D

Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (2oo8) Super komedia :D Poprzednia część również Harold & Kumar Go to White Castle (2004) Kto nie oglądał niech obejrzy Filmy godne polecenia i obejrzenia :)

Wczoraj oglądałem "Requiem dla snu" - poruszający film ze świetną ścieżką dźwiękową. Warto obejrzeć.

"Operacja Dunaj" - Ale marudzę, jeszcze nie napisałam tu nic dobrego o żadnym filmie i w tym poście nic takiego nie znajdziecie ;) Tyle, że tu napisze dodatkowo, że to był całkowicie stracony czas...

Przypadek 39 - film, którego końcówkę jesteśmy w stanie przewidzieć gdzieś w połowie seansu, mimo to nakręcony dobrze i uważam, że warto obejrzeć. Na pewno wyróżnia się na tle obecnie ukazujących się.

2012 - miałam nadzieję, że będzie lepszy :(

Na tapecie jest Avatar, którego w części już obejrzałam, bo ..... pierwsze 30 min. Zaprzestałam nie dlatego, że był beznadziejny ale dlatego, że zasnęłam ze zmęczenia. Któregoś dnia to nadrobię ;)

Obejrzałem w weekend

Imaginarium of Doctor Parnassus. Film nie zachwycił mnie

Sherlock Holmes - o wiele lepszy, wartka akcja, szybko czas zleciał

Księżniczka i Żaba- wydaje mi się że wyrosłem już z tego typu bajek. Ale jak ma się dzieci czy młodsze rodzeństwo to można im puścić

Z klasyki obejrzałem Kickboxera. Stary film, ale dalej można sobie obejrzeć.

Z nowości Protektor. Główna rola Steven Seagal i raczej wszystko jasne :) Film dla fanów wymienionego aktora.

Ja Cię kocham a Ty z nim, zapowiadało się w miarę ok, ale... jako, że film oglądałem w nocy to najzwyczajniej zasnąłem ;)

"Niezwykłe oblicza bitwy: Zemsta pod Midway" - dokument.

O bitwie, która zmieniła bieg wojny na Pacyfiku i która była taktycznym zwycięstwem( i jednocześnie zemstą za Pearl Harbor ) amerykańskiej Marynarki Wojennej. Bardzo dobra grafika komputerowa.

Coś dla koneserów :)

It might get loud - Będzie głośno - o gitarzystach, wraz z ojcem oglądałem ale średnio mi się podobał... przegadany.