Skocz do zawartości
admin1586431018

Słaby debiut Nawalki, Polska przegrywa

Recommended Posts

Jak wiemy Polska przegrała 0-2 ze Słowacją w pierwszym spotkaniu pod wodzą selekcjonera Nawałki.

Jak oceniacie występ Polaków? Dla mnie totalna kopanina, zero logiki, katastrofalne błędy w obronie i gdyby nie Boruc to byłoby z dobre 0-5. Słabizna!

Takie kalectwo, że słów brak. Na takie błędy jak nie trafienie w piłkę podczas próby strzału to ja mogę sobie pozwolić, ale nie zawodowi piłkarze :bag:

VIP

Tutaj nie pomoże żadna zmiana trenerów :hammer: - Tutaj trzeba wymienić całą drużynę i te pseudo gwiazdy w stylu Lewandowskiego, któty boi się kiwnąć palcem, aby przypadkiem nie nabawić się kontuzji, która wykluczyłaby go z gry tam, gdzie zarabia prawdziwe kokosy :splash: - Wywalić wszystkich tych wałkoni i dać szansę młodym zdolnym :hitler:

Takie kalectwo, że słów brak. Na takie błędy jak nie trafienie w piłkę podczas próby strzału to ja mogę sobie pozwolić, ale nie zawodowi piłkarze :bag:

O ile można ich nazwać "zawodowymi piłkarzami". Grają padake i dalej będą grać jeśli nie wezmą się do roboty.

Stoi jeden z drugim na murawie i udaje, że gra. Tu trzeba biegać, wystawiać się. A jeśli chodzi o Lewandowskiego to jak zwykle - drewno albo czeka na podanie, albo na prawdę tak jak napisał Intruder boi się, że kontuzję załapie. I powiedzieć, że chcą go najlepsze kluby na świecie, śmiech na sali. Jeszcze tam jakiś piłkarzyk ma piłkę, pyk wrzutka i oczywiście w nogi przeciwnika, żal. Zero zgrania.

Oczy bolą jak się patrzy na to co oni wyprawiają. Tyle

Jestem wielkim fanem piłki kopanej i zawsze sobie tłumaczę po przegranej że będzie lepiej.

Ale tym razem oglądając to coś czułem że już :wariuje:.

Miarka się przebrała :sad: Wtorkowego meczu naszych biedronek nie zamierzam już oglądać.

Pokibicuję naszej U-21 co z Grecją grają.

W tym roku zacząłem chodzić na mecze IV Liga i Kl. Okręgowej i zastanawiam się czy ci chłopcy nie zagrali by lepiej od tych naszych gwiazdeczek :D