Skocz do zawartości
admin1586431018

Nawalka? Da rade?

Czy Nawąłka to dobry wybór?  

34 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Recommended Posts

Czy Waszym zdaniem wybór Nawałki na selekcjonera reprezentacji to dobry wybór Bońka? Jest w stanie zmienić oblicze naszym kopaczy?

Moim zdaniem średnio to będzie. Nie wiem czy Nawałka ma aż takie jaja aby doprowadzić do pionu nasze "gwiazdeczki' DO tego aż do grudnia będzie prowadził reprezentację i jeszcze Górnika Zabrze.... Doświadczenie na arenie międzynarodowej mocno słabe.

Jak to mówią ?

Z braku laku dobry i kit :D czyli (z braku czegoś lepszego, trzeba zadowolić się czymkolwiek)

A tak na poważnie to nie jestem zachwycony tym wyborem ale może ….

Czas pokaże ;)

VIP

Nawałka nie da rady. Jest to tylko trochę lepszy wybór niż Fornalik. Rozwala się dobrze grający Górnik zupełnie bez sensu. Nawałka może i ma charyzmę, ale nie ma wielkich sukcesów (mistrzostwo, wicemistrzostwo i puchar z Wisłą) i jest po prostu trochę lepszym niż przeciętny polski trener. Coś pozmienia, ale na końcu i tak będziemy grali z każdym dwoma defensywnymi pomocnikami i Lewandowskim z przodu. U nas sprawdzi się tylko opcja zagraniczna, już Leo pokazał jak wiele można z nas wycisnąć, jak ma się doświadczenie, sukcesy i respekt wśród piłkarzy. Kogo nie wylosujemy Euro 2016 będziemy oglądać bez udziału naszych piłkarzy.

Już widzę jak kolejni zawodnicy górnika będą zaliczać swoje pierwsze występy w reprezentacji..

Co do opinii to uważam, że Nawałka jest słaby. Moją opcją był Lenczyk z tego względu, że umie trzymać krótko zawodników i ich motywować.

mam mieszane uczucia, doceniam trenera Nawałkę jako trenera klubowego, podobnie było jednak z trenerem Fornalikiem...

Mimo niepowodzeń będę kibicował naszej reprezentacji ale nie spodziewam się metamorfozy i super wynków w kolejnych eliminacjach...moim zdaniem potrzeba zagranicznego trenera, który będzie autorytetem w szatni i pogoni trochę nasze gwiazdy do lepszej gry w biało-czerwonych barwach :policjant:

Junior Admin

Następne kwalifikacje w plecy i mistrzostwa bez stresu w TV. Reprezentacja to nie polska liga tutaj potrzeba kogoś kto ma jakąś koncepcje gry i potrafi poustawiać zawodników.

Będzie kolejna klęska! Przytocze tu taką anegnotę " Jak w domu publicznym nie idzie to zmienia się pracujące tam panie a nie firanki " Oczywiscie to ocenzurowana wersja :)

Porażka. Za jakiś czas usłyszymy o nowym trenerze. 100 % pewny jestem, że tak będzie.

Kto by to nie był i tak za każdym razem będzie klapa.