Skocz do zawartości
admin1586431018

Przyszly trener kadry narodowej

Trenerem powinien być:  

37 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Recommended Posts

jedyne wyjście to zatrudnienie coacha zagranicznego z autorytetem u kadrowiczów...w dzisiejszej piłce obcokrajowcy prowadzą z powodzeniem inne kadry, co prawda np Niemcy mają niemieckiego trenera ale tam mają zawodników klasowych natomiast moim zdaniem dla naszej kadry tylko zagraniczna szkoła trenerska może przynieść korzyści...kadrze i naszej piłce ogólnie tak jak kiedyś kadencja Leo Benhakkera :)

Czy to ważne kto? Tak i tak nasi nie będą wygrywać. A jak mają wygrywać z jakimiś państwami, które leża gdzieś, gdzie nie mam pojęcia to niech sobie darują.

Po co mają starać się za jakieś ZŁOTÓWKI jak za granicą dostaną EURO i to 2-3 razy tyle ile by dostali w ZŁ.

PS. Mamy nowe zabytki :) Stadiony.

Tylko Trener z rodzimego podwórka zna realia naszej kopanej piłki.

Trenera z zagranicy ??? upłynie przynajmniej 12 miesięcy niczym pozna naszych kopaczy.

Ale tak serio mówiąc nowy Trener ? co to zmieni w naszej kopanej.

Mamy takich kopaczy a nie innych i żaden trener nie zdziała cudów.

Jak to mówią ‘’ Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci’’

Trzeba zainwestować w szkolenie młodzieży (ale tak na poważnie) i to zaprocentuje w przyszłości.

Jedynymi trenerami którzy mogliby cokowliek wielkiego osiągnąć to po pierwsze Guss Hiddink np. sukecesy z Koreą Płd. i z innymi obcymi dla niego reprezentacjami oraz 2 opcja ale to raczej niemozliwe Jose Mourinho ale on by nawet za miliard euro sie tego nie podjal wiec pozostaje Guus Hiddink!

VIP

a gdzie odpowiedz nikt ?? :red: bo jak dla mnie nie ma takiej osoby która by zapanowała nad tą zgrają nieudaczników którzy dla Polski nic nie zrobią a dla swoich klubów w których graja są w stanie wiele zaryzykować ale jeśli by spieli pośladki i zaczęli grać na poziomie klubowym to powinien poprowadzić ich obcokrajowiec z doświadczeniem międzynarodowym który zafunduje im prawdziwą szkołę przetrwania ;)

Ja bym postawił na Oresta Lenczyka. Przynajmniej by tych kopaczy naszych fizycznie pocisnął a jakby przy okazji były i wyniki to też fajnie :)

A tak wogóle to zastanawia mnie jedna rzecz, skoro mamy trenerów którzy z młodzieżowymi reprezentacjami odnoszą sukcesy to czemu by nie zrobić tak, ze skoro maja jakies przyzwoite wyniki to może mogliby razem ze swoim rocznikiem, który prowadzą awansowywać do każdej kolejnej wyższej reprezentacji?

Przecież znają tych zawodników, mają rozeznanie w ich umiejętnościach wię jakis kszatł kadry by mieli, a ewentualne braki zawsze mogliby uzupełniać bieżąco z zawodników się wyróżniających..

Poza tym według mnie, w reprezentacji powiino się grać dla zaszczytu a nie dla pieniędzy. Kasa powinna być za ewentualne osiągnięcia z premii za wyniki. Myślę, że wielu chłopaków zagrałoby za darmo w kadrze tylko po to, żeby się pokazać, wypromować i nagrodą dla nich byłby np. transfer do silnego klubu.

Tyle ode mnie :)

VIP

w naszej reprezentacji to nawet alex ferguson nic by nie zwojowoł,nasi kadrowicze to mają wielkie chęci ale w udzielaniu wywiadów jakto bardzo sie starali a jak zwykle im nie wyszło,zlikwidować cały ten burdel pzpn

Junior Admin

No i Nawałka został trenerem kadry, jak dla mnie niestety i obym się mylił. Polska myśl trenerska niestety stoi bardzo nisko co widać po grze klubów w pucharach i naszej kadrze. Ostatnimi laty jedyne emocje dla nas to losowanie grup do eliminacji, a później pierwszy mecz i po emocjach. To co Fornalik robił w reprezentacji to parodia futbolu była niestety. Czekam na lepsze czasy .:respect::kibic: