Skocz do zawartości
Lucifer

LEGIA : STEAUA Awans Polskiej Druzyny w strefie Marzeń ??

Jaki Bedzie Wynik i KTO Awansuje  

19 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Recommended Posts

Hmmm.... Ciezko wytypowac. Gdzies tam czuje, ze Legia ma szanse w koncu na awans. Jednak rozum podpowiada, ze szanse sa jakies 40-60. Zyleta zamknieta, a co to oznacza kazdy wie... :(

Mimo wszystko czuje zwyciestwo po naprawde wysmienitym meczu ;)

A mnie zastanawia czy jakby Legia awansowała do LM to mecze pucharowe będzie rozgrywała przy Łazienkowskiej czy na stadionie narodowym?

Uploader

Ale Kocie zle myslisz . Awans Do LM daje duzo pkt do rankingu UEFA dokladnie 5 . A Lechowi nie nalezalo sie teraz miejsce w zadnych pucharach :D

Zalgiris Wilno a Co to jest za druzyna .

Jak nasi graja w Pucharach trzeba kibicowac naszym . Ja legii jakos nie za bardzo lubie lecz ich sila jest teraz duza .

Ale pamietam i boli mnie co kiedys zrobila WISLA z Grekami .

POLSKIE DRUZYNY W PUCHARACH . Kazdej Kibicuje

Uwazam podobnie jak Juw. Kazda druzyna mogla zdobyc mistrza a pozniej walczyc o LM. Lechowi sie nie udalo. Malo tego, nie powalczyl nawet w swoich pucharach wiec dlaczego mam zle zyczyc innym. Co innego Liga, co innego europejskie puchary ;)

Mocno licze na Legie choć moje sympatie klubowe nie dokońca są z nimi związane. Jak awansują to fakt dostaną kupe szmalu i jak dobrze go wykorzystają to mogą zawładnąć ligą na następne kilka lat. Nawet jeśli się tak stanie to i tak podniesię to poziom naszej ligi bo wszyscy będą chcieli dorównać Legii. Może paru większych sponsoró wejdzie do Polskiej Ligi etc. Może to być takaże pomocne dla polskich piłkarzy za granicą jeśli polski klub będzie grać w LM dość często(zakładając że Legia dalej będzie stawiać na młode polskie talenty) to nasi zawodnicy będą wyżej notowani bo będą na poziomie LM. Dlatego choć Legi nie lubię to trzymam mocno kciuki oby się udało