Skocz do zawartości
Przemko

Naliczanie na Egofiles ?

Recommended Posts

Jak w temacie.Chciałem się dowiedzieć czy naliczane są punkty za ściąganie z zagranicy np.Niemcy

Czy jeśli skończy mi się konto 30 dniowe premium,to czy stracę swoje punkty uzbierane na koncie premium ?

Czy po czasie jak doładuję voucherem to czy będę miał dalej kontoaktywne Premium co na początku....

Czy w ustawieniach konta Ogranicz pobieranie za free co jest 0,1 jest jakaś różnica do napijania tych punktów ? - czy ludzie z free jak i premium nabijają jednakowo punkty...

PS.

Czekam na ktrótkie wyjaśnienia dotyczące tego serwisu i z góry dziękuję....

Z tego co ja wiem, to egofiles nalicza chyba tylko pobrania z IP PL :( Ale miało się to ponoć zmienić i serwis miał wyjść na przeciw globalnej sieci. A może już to zrobił....

Nie, jeśli skończy Ci się premium to na pewno uzbierane pkt czy $ zostają. Doładować się możesz kiedy chcesz, konto będzie dalej aktywne tylko po prostu jako free user a nie premium :) Nie wiem jak na egofiles ale na catshare (ten sam właściciel) pobieranie premium nie nabija $....

Mam jeszcze takie pytanko.Czy aby dostać jaką kasę,mnie w sumie zależy aby tylko sobie przedłużyć konto,to czy to naliczanie tych punktów,$ jest za pobranie tylko 1000 razy z jednego pliku. Czy sumuje się kilka plików łącznie aby razem dały 1000 pobrań ?