Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
UWAGA! Istnieje zmiana motywu strony z jasnego na ciemny i na odwrót - wystarczy kliknąć ikonę półksiężyca u góry strony! ×
kotlet1711

Jak pobierać pliki z serwisu Pobieramy24.pl?

Recommended Posts

VIP

Poradnik dla nowych użytkowników, którzy nie wiedzą jak pobrać pliki z naszego forum.

Przykład pobierania omówię na filmie Skyfall (2012).

Wchodzimy w ten temat:

http://pobieramy24.pl/avi-napisy-pl/3379635-skyfall-2012-plsubbed-dvdscr-xvid-szarik.html#post3723351

Po czym ukaże Nam się okno z linkami:

zBkne.jpg

Mamy tam do wyboru kilka hostingów, darmowe jak i dla tych, którzy posiadają konta premium.

Po pierwszę omówię przykład pobierania plików na DARMOWYM hostingu zippyshare.com.

HOuYL.jpg

Ja mam taką opcję, ponieważ mam Mozillę Firefox, jesli masz inną przeglądarkę to wtedy kopiujesz cały link i kopiujesz do adresu przeglądarki.

Pojawia Ci się okno z hostingu zippyshare:

lX6uK.jpg

Po prawej stronie masz okienko gdzie musisz przepisać kod CAPCHTA, po przepisaniu klikasz na DOWNLOAD i już plik Ci się pobiera.

Pobieranie plików w przypadku serwisu putlocker.com

OChBs.jpg

Klikamy na "Continue as Free User"

iJOkc.jpg

Po kliknięciu przekierowuje Nas tak jak na poniższym obrazku

NfoF9.jpg

Klikamy "Click to download" i Nasze pobieranie się rozpoczyna.

Pobieranie plików z zakodowanych linków[w tym przypadku linki z darmowgo hostu replik.pl]:

zEjzi.jpg

Ja mam taką opcję, ponieważ mam Mozillę Firefox, jesli masz inną przeglądarkę to wtedy kopiujesz cały link i kopiujesz do adresu przeglądarki.

NBbUy.jpg

Pojawia się okienko, gdzie należy wpisać hasło [Hasło zawsze jest podane w linkach oznaczone zielonym kolorem, w tym przypadku hasło to: kotlet1711] i klikamy na SUBMIT

9R3J6.jpg

Qheyo.jpg

Klikamy na "Pobierz plik" i Nasze pobieranie się rozpoczyna.

Linki są zakodowane ponieważ, trochę dłużej leżą na serwerze, więc dlatego wprowadziłem takie małe utrudnienie.

P.S. Na poniższym screenie przedstawiłem w co nie klikamy, zdania typu "POBIERZ TERAZ", "POBIERZ SZYBKO" to tylko i wyłącznie REKLAMY! ZAPAMIETAJ TO!

hfeXq.jpg

Myślę, że ten poradnik rozwieje wszystkie wątpliwości.

Wysokich transferów!!

Good Luck!

Pozdr, kotlet1711

VIP

To Ja pozwolę sobie napisać krótki tutorial jak odsłonić/zobaczyć lnki ukryte na stronie adf.ly...

Za przykład weźmy wstawkę:

http://pobieramy24.pl/avi-lektor-pl-dubbing-pl/3483833-ostatnia-mi-o-ae-na-ziemi-perfect-sense-2011-pl-brrip-xvid-bida.html

==================================================

Po wejściu do tematu ujrzysz jeden link na adf.ly:

8ec0537931221331ddba16e750b9772e.jpg

W przeglądarce skopiuj go w miejsce wpisywania adresu strony i wciśnij ENTER.

dd54567a3811057d7f7e1b2faf6c0206.jpg

Otworzy się strona adf.ly (zawartość strony może być różna, w zależności od reklamy!)

- NIC TUTAJ NIE KLIKAJ TYLKO ODCZEKAJ 5 SEKUND (licznik w prawym górnym rogu):

444e7d5d37868a1e0e356b7cbe3336d1.jpg

Po upływie pięciu sekund licznik przemieni się w przycisk "SKIP AD", który naciskamy.

e025902f0d201804ceee41b92365ec6a.jpg

Otworzy się właściwa strona z ukrytymi linkami...

51eac228ec305dbd9b1431877bc1aa15.jpg

Możecie pobierać ;).

VIP

Mały tutaorial, jak pobrać plik z 4upfiles.com :

Wbijasz link do przeglądarki i czekasz na załadowanie się strony.

Następnie szukasz poniżej napisu:

Payment methods: - Są przy nim dwa przyciski: Premium i Free.

vJ9HPAY.jpg

Oczywiście kikasz na Free dzięki czemu pojawi się kolejny przycisk Free Download, który klikasz.

FHfWtjQ.jpg

Strona się przeładuje i na dole ujrzysz licznik odmierzajacy czas do możliwości ropoczęcia pobierania oraz okienko Enter code below: do którego trzeba przepisać czterocyfrowy kod...

zdBilQm.jpg

Czekasz, aż odliczanie się zakończy, po czym kilkasz (niżej) na przycisk "Create Download link"...

cSSeDRL.jpg

Po ponownym przładownaiu strony ujszysz "duży obrazek dysku z dużą zieloną strzałką skierowaną na niego" - Klikasz na to, dzięki czemu rozpocznie się pobieranie...

q0hGnU3.jpg

LJMQpZV.jpg

VIP

Chamska reklama na tny.cz...

Nie wiem czy od dziś, czy od kiedy, ale przy próbie podejrzenia linków ukrytych na tny.cz możemy zobaczyć chamską reklamę oznajmiającą, że:

To continue, please create a free account on FollowShows and enter the unlock code below.

Oczywiście nigdzie tam się nie rejestrujcie - To podpucha...

lVWyeHw.jpg

Niestety ciężko jest to jakoś pominąć, a co najważniejsze i najgorsze zasłania to możliwość skopiowania linków :)

Na Operze jestem za cienki i nie udało i się tego wyłączyć, ale za to jest połowiczny sposób pominięcia tego na Firefoxie (moja wersja - 18.0.2)...

Co zrobić, aby móc skopiować linki?

Otwieramy Firefox

Kopiujemy link i ładujemy stronę...

lVWyeHw.jpg

Klikamy PPM gdzieś na pustej przestrzeni i klikamy na "Zbadaj element"

XTtS7qF.jpg

Pojawi cię takie coś (paski - nie wiem jak to nazwać :P):

Le6n4XS.jpg

W tej górnej części klikamy na tę "wysówkę opcji :P" i klikamy na "Usuń węzeł"...

D1wU8P6.jpg

Ta ciemna otoczka tymczasowo zniknie, dzięki czemu będzie można spokojnie skopiować sobie linki...

mGbC1aq.jpg

Ps.

Czytałem gdzieś, że te śmieci z FollowShows podobno blokuje Ad Muncher - Ale nie potwierdzam tego...

Może ta reklama - tak jak zazwyczaj; jest tylko tymczasowa i może niedługo owy problem zaniknie - Trzeba czekać...

VIP

Jak ściągać z file4u.pl

1 Wchodzimy na ich stronkę zakładamy konto (rejestracja trwa dosłownie 5 sek wpisujemy maila / hasło na maila przychodzi)

2 Ściągamy F4Manager

5b02d3f5e74167b9m.jpg

3 Uruchamiamy programik (w razie problemów z uruchomieniem uruchom jako Administrator PPM) wpisujemy swojego maila hasło w okienku i klikamy >zapamiętaj ustawienia

553ad7be7ef35a8bm.jpg

4 Ustawiamy sobie Ściągaj z prędkością na MAX i Maksymalna ilość równoczesnie ściąganych plików Maksymalnie mamy trzy(konta premium mają 10) ilość slotów ustawiać według prędkości swojego neta. Te po niżej to upload więc tego możemy nie ruszać jak sie nie upa. I oczywiście na koniec zapisujemy zmiany.

138b665e9186f79bm.jpg

Katalog docelowy ściąganych plików sobie też zmieńcie żeby nie szukać :)

5 kopiujemy linki i wklejamy za pomocą Ctrl + V później przetwórz i na końcu pobieraj.

Kliknij na Ściągaj Wszystkie i będzie już nam pobierało

34d5bd79a742713cm.jpg

Mi leci super na Free końcie Max trzy sloty niestety na Free ale dla większości w zupełności to wystarcza :)

6ea7c0ad9b09b45fm.jpg

Myślę że jasno wszystko opisane

To Ja pozwolę sobie napisać krótki tutorial jak odsłonić/zobaczyć lnki ukryte na stronie adf.ly...

Za przykład weźmy wstawkę:

http://pobieramy24.pl/avi-lektor-pl-dubbing-pl/3483833-ostatnia-mi-o-ae-na-ziemi-perfect-sense-2011-pl-brrip-xvid-bida.html

Po wejściu do tematu ujrzysz jeden link na adf.ly:

8ec0537931221331ddba16e750b9772e.jpg

W przeglądarce skopiuj go w miejsce wpisywania adresu strony i wciśnij ENTER.

dd54567a3811057d7f7e1b2faf6c0206.jpg

Otworzy się strona adf.ly (zawartość strony może być różna, w zależności od reklamy!)

- NIC TUTAJ NIE KLIKAJ TYLKO ODCZEKAJ 5 SEKUND (licznik w prawym górnym rogu):

444e7d5d37868a1e0e356b7cbe3336d1.jpg

Po upływie pięciu sekund licznik przemieni się w przycisk "SKIP AD", który naciskamy.

e025902f0d201804ceee41b92365ec6a.jpg

Otworzy się właściwa strona z ukrytymi linkami...

51eac228ec305dbd9b1431877bc1aa15.jpg

Możecie pobierać ;).

Na dzieeń dzisiejszy to chyba nie dziala,przynajmniej u mnie. 8czerwca 2014 r

VIP
Na dzieeń dzisiejszy to chyba nie dziala,przynajmniej u mnie. 8czerwca 2014 r

Działa, jak działało, tylko wyjątkiem od powyższej instrukcji jest to, że od jakiegoś czasu Uploaderzy ukrywają linki pod adf.ly oraz dodatkowo pod sh.st, który może być blokowany choćby przez filty zawarte w Operze...

VIP

noabp.jpg

Ostatnio coraz częściej słychać lamenty na temat problemów z odsłonięciem / dostaniem się do linków ukrytych na stronach bc.vc / sh.st...

Przyczyną takiego zjawiska najczęściej jest program do blokowania reklam, choćby bardzo znany i często stosowany przez użytkowników Adblock...

Rozwiązaniem problemu jest przykładowo tymczasowe wyłącznie programu do blokowania reklam lub wyłączenie blokowania reklam na danych stronach...

Można także posiłkować się (na czas odsłonięcia linków) chwilową przesiadką na inną przeglądarkę...

Takie zabiegi w najczęstszych przypadkach wystarczają, aby odsłonić linki ukrywane na stronach bc.vc / sh.st ;).

Te odsłanianie linków to jest największa porażka jaka może być. rozumiem ze chcecie zarabiac itd ale nie takim kosztem ze człowiek ktory chce ściągnąć film musi klikać chyba z 5 do 7 stron.. rozumiem ze trzeba utrzymać serwa ale od tego sa reklamy zbiórki itd. Mnie juz dawno forum zraziło do sibie pod wieloma względami forum stacza się w dól.

No czyli forum nie robi sie juz darmowe tak jak było to idea założyciela. rozumiem opłaty opłatami ale można innymi sposobami zdobywac kase. reklam nie blokuje a juz mam ich dosych bo to chyba najgorsza firma jaka jest bo gdzie nie klikniesz to wyskakuja nowe okna..

No czyli forum nie robi sie juz darmowe tak jak było to idea założyciela. rozumiem opłaty opłatami ale można innymi sposobami zdobywac kase. reklam nie blokuje a juz mam ich dosych bo to chyba najgorsza firma jaka jest bo gdzie nie klikniesz to wyskakuja nowe okna..

Ile tracisz czasu na pobranie ze zwyklych serwisow? Odkrycie linkow to 40 sek plus czas pobrania z darmowych serwerow, u mnie wychodzi duzo szybciej niz jak bym pobieral z serwerow, na ktore kazdy daje. Piszesz o zbiorkach, dlaczego zatem nie masz rangi sponsor na forum? :)

Poza tym jak nie chcessz tracic tych az max 40 sek na odkrycie uruchomilismy za az 5 PLN miesiecznie opcje VIP.

Jesli natomiast liczysz, ze za nic bedziesz mial u nas wszystko, to niestety, takiej prosby nie jestesmy w stanie spelnic, chociaz uwierz, tez wolalbym nie placic kilku faktur miesiecznie na to forum ;)

Jestem zalozycielem, a wiec idea forum darmowe dalej jest, bo dalej kazdy nasz upload jest do pobrania na darmowych serwerach, robimy to od prawie 5 lat i w tym czasie wrzucilismy ponad 30 tys pozycji. Jesli natomiast dla Ciebie odkrycie linka i poswiecenie na ta czynnosc maksymalnie kilkudziesieciu sekund i pobranie filmu w kilka minut to zbyt wiele to zawsze masz opcje pobrania z serwerow, na ktore wszyscy daja na innych forach. Wybor zawsze jest w Twojej kwestii :)

Mi tam nie przeszkadza odsłanianie linków. Doceniam to, że ktoś upa na darmowe serwery, a jeśli chce sobie na tym zarobić - Ok, niech zarabia. Obie strony na tym korzystają - pobierający pobiera szybciej, a uploader zarabia :)

Ile tracisz czasu na pobranie ze zwyklych serwisow? Odkrycie linkow to 40 sek plus czas pobrania z darmowych serwerow, u mnie wychodzi duzo szybciej niz jak bym pobieral z serwerow, na ktore kazdy daje. Piszesz o zbiorkach, dlaczego zatem nie masz rangi sponsor na forum? :)

Poza tym jak nie chcessz tracic tych az max 40 sek na odkrycie uruchomilismy za az 5 PLN miesiecznie opcje VIP.

Jesli natomiast liczysz, ze za nic bedziesz mial u nas wszystko, to niestety, takiej prosby nie jestesmy w stanie spelnic, chociaz uwierz, tez wolalbym nie placic kilku faktur miesiecznie na to forum ;)

Jestem zalozycielem, a wiec idea forum darmowe dalej jest, bo dalej kazdy nasz upload jest do pobrania na darmowych serwerach, robimy to od prawie 5 lat i w tym czasie wrzucilismy ponad 30 tys pozycji. Jesli natomiast dla Ciebie odkrycie linka i poswiecenie na ta czynnosc maksymalnie kilkudziesieciu sekund i pobranie filmu w kilka minut to zbyt wiele to zawsze masz opcje pobrania z serwerow, na ktore wszyscy daja na innych forach. Wybor zawsze jest w Twojej kwestii :)

Wszystko działa jak należy,ukrywanie linków nie jest bez powodu,reklamy(za serwer i domenę trzeba płacić),strona jest darmowa i na obecna chwile najlepsza w sieci,kliknąć kilka razy to naprawdę nie boli a opłaty nie są małe wiec z czegoś musi się utrzymywać.

Ciężko klikać? powstała fajna opcja a jak było pisane wyżej 5 zł miesięcznie to nie majątek,nie chce ktoś płacić nie jest do tego zmuszany ani pobieranie nie jest jakoś specjalnie utrudnione,to tylko kilka kliknięć.

Naprawdę nie wiem po co takie tematy powstają to już szukanie dziury w całym,po za jedna małą wpadka która podniosła mi deko raz ciśnienie (parę osób wie o co chodzi) ale to tylko dlatego ze trafiło w zły moment.(całkiem fajna w sumie była ta blondyna :) )

To tylko szczegół z którego można się co najwyżej pośmiać :)

Ludzie ogarnijcie się trochę i nie czepiajcie się głupot.

ps. Wiem ze deko spóźniony wpis ale może jak ktoś to przeczyta zastanowi się zanim coś podobnego dowali.

Darmowe linki? dobry żart. (tylko czemu nikt się nie śmieje :hahaha:) Jestem ciekaw ile osób da redę przebrnąć przez 50 serwisów typu ad.fly szczególnie ze często ten o nr. 47 (przykładowo) jest akurat offline.

VIP

Ludziska zainstalujcie sobie jakiś menadżer pobierania (ja mam jdownloader). Kopiujecie link ad.fly lub innego ukrywacza linków i JD automatycznie wczytuje wszystkie ukryte linki. Czasami trzeba odznaczyć tylko okienko "nie jestem robotem". Nie trzeba wcale przechodzić przez te badziewne ukrywacze. ;)

VIP

Kopiując mój drugi link który jest zawsze poście jest tak zrobiony specjalnie żeby nie kombinować nic. Tylko wystarczy skopiować do JD2 i linki same się wczytują.