The Sims 3: Studenckie życie (2013)

Niebawem światło dzienne ujrzy kolejny dodatek do najpopularniejszej symulacji życia na świecie. Twórcy gry The Sims 3 wprowadzą nas w świat studenckich imprez, zawierania nowych znajomości oraz wielu innych, arcyciekawych możliwości, które na pewno przypadną Wam do gustu. Premiera gry Studenckie życie sims chomikuj odbędzie się już 7 marca 2013.
W grze będziecie mogli się uczyć, spać do późna, chodzić na zajęcia oraz imprezować całą noc. Zupełnie tak, jak żyją studenci, dla których to najlepszy okres w życiu. Sims Studenckie Życie to najnowszy dodatek w którym będziecie mogli chodzić na ćwiczenia, uczyć się, skłądać własne modele, uczęszczać na zajęcia poza programowe. Gitara przy ognisku nad rzeką, czy ciekawy wypad do klubu studenckiego to rozrywkowe możliwości Waszych simów. Ogółem firma EA przygotowała szereg dodatków, które umożliwią Wam w znacznym stopniu, że poczujecie się jak studenci. Naturalnie dodatki pojawią się na naszym serwisie, tutaj będziecie mogli je pobrać po polsku.

Wymagania :
Pentium 4 2.4 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 6.1 GB HDD, Windows XP SP2/Vista SP1Warto odwiedzić również poniższe tematy: