Grupa powstała w 2008 r. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy nasz projekt i dostarczamy coraz bardziej udoskonalone exeki.
Na dzień dzisiejszy usuwamy wszystkie pozycji w wersji 2.5 i pozostajemy na wersji 2.6, w której wyeliminowane są bolączki wersji v2.5 tj.
exeki v2.6 są teraz bardziej przejrzyste dla programów antywirusowych i nie są traktowane jako potencjalny malware.
Również v2.6 działają prawidłowo na systemach Windows XP, Vista, 7, 8, 10.
Aktualnie mamy w wersji 2.6: 147 exeków na których zagramy w 227 gier (niektóre exeki to kompilacje np. seria Alien Breed).
EXE'kowy silnik oferuje odpowiednio okrojony interfejs graficzny dla Waszej wygody znany z takich emulatorów jak WinUAE albo WinFellow.

Zalety naszych gier w pliku EXE:
+ nie musisz się znać na emulatorach, uruchamiasz i grasz.
+ nic nie instalujesz - cały czas korzystasz z małego pliku EXE
+ każda gra sama wykrywa twoją aktualną rozdzielczość ekranu
+ nasze aplikacje same wykrywają Twój joystic lub pad, jeżeli jest podłączony - nawet pady bezprzewodowe np. od X-BOX360 i inne
+ aby nie wchodząc w konflikt klawiszologii gier Amigowych ustawiliśmy wyjście z gier do pulpitu windows klawiszem END ( Exit Game )
+ usuwamy zabezpieczenia DRM z gier - nie musisz wprowadzać żadnych kodów tak jak ma to miejsce w GOG.com (przykład gry: Aladdin)
+ dodajemy autorskie trainery na życzenie - możesz nas poprosić o dowolne oszustwa, a my mamy techniczną możliwość dodania ich do gry
+ jeżeli pojawi się nowa wersja exeka - zostaniesz o tym poinformowany przez komunikat [incorrect] po uruchomieniu exeka
+ [incorrect] pojawia się zawsze jak suma kontrolna nie będzie się zgadzała.
+ ŻADNYCH OPŁAT, ŻADNYCH REKLAM, ŻADNYCH WIRUSÓW - POLSKI PROJEKT OD FANÓW DLA FANÓW!
+ wiele opcjonalnych filtrów graficznych do wyboru po wciśnięciu F12 - lubisz efekt starego CRT z liniami? ŻADEN PROBLEM!
+ wiele unikatowych pozycji znajdziesz tylko w The Company - nasze gry są testowane przez beta testerów i jeżeli wykryją defekty - naprawiamy je.

Strona główna

Kod / Pobierz / Download:

Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby zobaczyć ukrytą treść.
Forum

Kod / Pobierz / Download:

Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby zobaczyć ukrytą treść.


Warto odwiedzić również poniższe tematy: