Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
    Status
    Niedostępny

VIP
    34
    Podziękował/a
    5 968
    Doceniono 18 124 w 8 938 postach

Domyślnie

Cytat Napisał gwufuwv Zobacz post
    CoinURL - Redirect

jak ściągać z tych linków
    Wbijasz link i czekasz 10 sekund

Klikasz "Skip Ad"

Status
    Niedostępny

Niedzielny Kierowca
    Podziękował/a
    7
    Doceniono 3 w 3 postach

Domyślnie

Cytat Napisał Intruder2 Zobacz post
    To Ja pozwolę sobie napisać krótki tutorial jak odsłonić/zobaczyć lnki ukryte na stronie adf.ly...

Za przykład weźmy wstawkę:

http://pobieramy24.pl/avi-lektor-pl-...xvid-bida.html

==================================================

Po wejściu do tematu ujrzysz jeden link na adf.ly:

W przeglądarce skopiuj go w miejsce wpisywania adresu strony i wciśnij ENTER.

Otworzy się strona adf.ly (zawartość strony może być różna, w zależności od reklamy!)
    - NIC TUTAJ NIE KLIKAJ TYLKO ODCZEKAJ 5 SEKUND (licznik w prawym górnym rogu):

Po upływie pięciu sekund licznik przemieni się w przycisk "SKIP AD", który naciskamy.

Otworzy się właściwa strona z ukrytymi linkami...

Możecie pobierać .
    Na dzieeń dzisiejszy to chyba nie dziala,przynajmniej u mnie. 8czerwca 2014 r

Status
    Niedostępny

VIP
    34
    Podziękował/a
    5 968

Domyślnie

Cytat Napisał kokoroko Zobacz post
    Na dzieeń dzisiejszy to chyba nie dziala,przynajmniej u mnie. 8czerwca 2014 r
    Działa, jak działało, tylko wyjątkiem od powyższej instrukcji jest to, że od jakiegoś czasu Uploaderzy ukrywają linki pod adf.ly oraz dodatkowo pod sh.st, który może być blokowany choćby przez filty zawarte w Operze...

Status
    Niedostępny

VIP
    34
    Podziękował/a
    5 968

Domyślnie

Ostatnio coraz częściej słychać lamenty na temat problemów z odsłonięciem / dostaniem się do linków ukrytych na stronach bc.vc / sh.st...

Przyczyną takiego zjawiska najczęściej jest program do blokowania reklam, choćby bardzo znany i często stosowany przez użytkowników Adblock...

Rozwiązaniem problemu jest przykładowo tymczasowe wyłącznie programu do blokowania reklam lub wyłączenie blokowania reklam na danych stronach...

Można także posiłkować się (na czas odsłonięcia linków) chwilową przesiadką na inną przeglądarkę...

Takie zabiegi w najczęstszych przypadkach wystarczają, aby odsłonić linki ukrywane na stronach bc.vc / sh.st .

5. Następujących 5 użytkowników podziękowało użytkownikowi Intruder2 za ten post:

aqqryq (24-07-2014),artur67 (27-07-2014),edek102 (23-07-2014),jasiek2323 (22-07-2014),Myta (25-08-2014)

Status
    Niedostępny

Gaduła
    Mieszka w
    Egu
    Podziękował/a
    6
    Doceniono 20 w 11 postach

Domyślnie

Te odsłanianie linków to jest największa porażka jaka może być. rozumiem ze chcecie zarabiac itd ale nie takim kosztem ze człowiek ktory chce ściągnąć film musi klikać chyba z 5 do 7 stron.. rozumiem ze trzeba utrzymać serwa ale od tego sa reklamy zbiórki itd. Mnie juz dawno forum zraziło do sibie pod wieloma względami forum stacza się w dól.

Status
    Niedostępny

VIP
    34
    Podziękował/a
    5 968

Domyślnie

Jak się ktoś nie chce męczyć to żeden problem... Wystarczy to:

Kod / Pobierz / Download:

Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby zobaczyć ukrytą treść.

Status
    Niedostępny

Gaduła
    Mieszka w
    Egu
    Podziękował/a
    6
    Doceniono 20 w 11 postach

Domyślnie

No czyli forum nie robi sie juz darmowe tak jak było to idea założyciela. rozumiem opłaty opłatami ale można innymi sposobami zdobywac kase. reklam nie blokuje a juz mam ich dosych bo to chyba najgorsza firma jaka jest bo gdzie nie klikniesz to wyskakuja nowe okna..

Status
    Niedostępny

Leon zawodowiec
    domu
    Podziękował/a
    340
    Doceniono 48 145 w 10 688 postach

Domyślnie

Cytat Napisał malym1990 Zobacz post
    No czyli forum nie robi sie juz darmowe tak jak było to idea założyciela. rozumiem opłaty opłatami ale można innymi sposobami zdobywac kase. reklam nie blokuje a juz mam ich dosych bo to chyba najgorsza firma jaka jest bo gdzie nie klikniesz to wyskakuja nowe okna..
    Ile tracisz czasu na pobranie ze zwyklych serwisow? Odkrycie linkow to 40 sek plus czas pobrania z darmowych serwerow, u mnie wychodzi duzo szybciej niz jak bym pobieral z serwerow, na ktore kazdy daje. Piszesz o zbiorkach, dlaczego zatem nie masz rangi sponsor na forum?

Poza tym jak nie chcessz tracic tych az max 40 sek na odkrycie uruchomilismy za az 5 PLN miesiecznie opcje VIP.

Jesli natomiast liczysz, ze za nic bedziesz mial u nas wszystko, to niestety, takiej prosby nie jestesmy w stanie spelnic, chociaz uwierz, tez wolalbym nie placic kilku faktur miesiecznie na to forum

Jestem zalozycielem, a wiec idea forum darmowe dalej jest, bo dalej kazdy nasz upload jest do pobrania na darmowych serwerach, robimy to od prawie 5 lat i w tym czasie wrzucilismy ponad 30 tys pozycji. Jesli natomiast dla Ciebie odkrycie linka i poswiecenie na ta czynnosc maksymalnie kilkudziesieciu sekund i pobranie filmu w kilka minut to zbyt wiele to zawsze masz opcje pobrania z serwerow, na ktore wszyscy daja na innych forach. Wybor zawsze jest w Twojej kwestii

10. Następujących 2 użytkowników podziękowało użytkownikowi admin za ten post:

Myta (31-10-2014),SizeR (22-11-2014)

Status
    Niedostępny

Człowiek bez twarzy
    Podziękował/a
    108
    Doceniono 11 w 8 postach

Domyślnie

Mi tam nie przeszkadza odsłanianie linków. Doceniam to, że ktoś upa na darmowe serwery, a jeśli chce sobie na tym zarobić - Ok, niech zarabia. Obie strony na tym korzystają - pobierający pobiera szybciej, a uploader zarabia

Pobrałeś? Podziękuj

12. Następujących 3 użytkowników podziękowało użytkownikowi pamk22 za ten post:

endrju80 (01-11-2014),Myta (01-11-2014),SizeR (22-11-2014)

Status
    Niedostępny

Początkujący
    Podziękował/a
    1 503
    Doceniono 28 w 13 postach

Domyślnie

Cytat Napisał admin Zobacz post
    Ile tracisz czasu na pobranie ze zwyklych serwisow? Odkrycie linkow to 40 sek plus czas pobrania z darmowych serwerow, u mnie wychodzi duzo szybciej niz jak bym pobieral z serwerow, na ktore kazdy daje. Piszesz o zbiorkach, dlaczego zatem nie masz rangi sponsor na forum?

Poza tym jak nie chcessz tracic tych az max 40 sek na odkrycie uruchomilismy za az 5 PLN miesiecznie opcje VIP.

Jesli natomiast liczysz, ze za nic bedziesz mial u nas wszystko, to niestety, takiej prosby nie jestesmy w stanie spelnic, chociaz uwierz, tez wolalbym nie placic kilku faktur miesiecznie na to forum

Jestem zalozycielem, a wiec idea forum darmowe dalej jest, bo dalej kazdy nasz upload jest do pobrania na darmowych serwerach, robimy to od prawie 5 lat i w tym czasie wrzucilismy ponad 30 tys pozycji. Jesli natomiast dla Ciebie odkrycie linka i poswiecenie na ta czynnosc maksymalnie kilkudziesieciu sekund i pobranie filmu w kilka minut to zbyt wiele to zawsze masz opcje pobrania z serwerow, na ktore wszyscy daja na innych forach. Wybor zawsze jest w Twojej kwestii
    Wszystko działa jak należy,ukrywanie linków nie jest bez powodu,reklamy(za serwer i domenę trzeba płacić),strona jest darmowa i na obecna chwile najlepsza w sieci,kliknąć kilka razy to naprawdę nie boli a opłaty nie są małe wiec z czegoś musi się utrzymywać.
    Ciężko klikać? powstała fajna opcja a jak było pisane wyżej 5 zł miesięcznie to nie majątek,nie chce ktoś płacić nie jest do tego zmuszany ani pobieranie nie jest jakoś specjalnie utrudnione,to tylko kilka kliknięć.
    Naprawdę nie wiem po co takie tematy powstają to już szukanie dziury w całym,po za jedna małą wpadka która podniosła mi deko raz ciśnienie (parę osób wie o co chodzi) ale to tylko dlatego ze trafiło w zły moment.(całkiem fajna w sumie była ta blondyna )
    To tylko szczegół z którego można się co najwyżej pośmiać

Ludzie ogarnijcie się trochę i nie czepiajcie się głupot.

ps. Wiem ze deko spóźniony wpis ale może jak ktoś to przeczyta zastanowi się zanim coś podobnego dowali.

14. Następujący użytkownicy podziękowali użytkownikowi SizeR za ten post:

Myta (23-11-2014)

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia