Mob Wives S01 DVDRip XviD

Kompletny sezon 1 w jakości DVDRip:: Opis :
Nowy serial dokumentalny, którego emisję rozpoczyna w piątek kanał TLC, ukazuje perypetie czterech kobiet z nowojorskiej Staten Island, które starają się normalnie żyć, prowadzić dom i wychowywać dzieci, podczas gdy ich mężowie i ojcowie odbywają wyroki więzienia za mafijne przestępstwa.

Renee Graziano, Drita D'Avanzo, Carla Facciolo i Karen Gravano próbują przełamać stereotyp partnerki gangstera jako kobiety z marginesu społecznego i udowodnić, że bycie żoną czy córką przestępcy nie musi oznaczać, że samemu jest się na bakier z prawem.

Nie będzie to łatwe – bohaterki nie mogą bowiem liczyć na wsparcie rodziny, przyjaciół czy mieszkańców dzielnicy, którzy krzywo patrzą na noszące kosztowne futra i biżuterię sąsiadki, choć przecież to nie one kierują życiem swoich bliskich.

„Czyjś ojciec lub mąż trafił do więzienia, ponieważ rzekomo jest w mafii. 99 procent uwagi poświęcono ich partnerkom, dzieciom i konsekwencjom życia, jakie zgotowali im ich mężczyźni czy ojcowie. Pokazuje, z czym musimy się mierzyć każdego dnia" – wyjaśnia Drita D'Avanzo, której mąż był wielokrotnie karany za handel narkotykami i napady na banki. Czy bohaterkom uda się uchronić siebie i swoje dzieci przed przypięciem im na zawsze łatki „poślubionych mafii"?
:: Dane :
Rozmiar pliku: 350.0 MB / odcinek
Rozmiar całości: 3,85 GB
Kompresja: RAR
Hasło: brak / Dane naprawcze: brak
Czas trwania: ~39 min, 11 sek / odcinek
Ogólne bitrate pliku: 1249 Kbps
Format: AVI

Video kodek: XviD 1104 Kbps | 624x352
Audio format: MPEG Audio 128 Kbps | 2 kanały, 48.0 KHz

Język: Angielski (bez cenzury)
POBIERANIE Filevelocity

Kod / Pobierz / Download:

Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby zobaczyć ukrytą treść.
POBIERANIE Turbobit

Kod / Pobierz / Download:

Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby zobaczyć ukrytą treść.
POBIERANIE Filefactory

Kod / Pobierz / Download:

Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby zobaczyć ukrytą treść.


Warto odwiedzić również poniższe tematy: