Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
 1. #1
  Status
  Niedostępny

  Avatar niasiaguntos
  VIP
  Dołączył
  Jul 2015
  Płeć
  Postów
  329


  Domyślnie 7. urodziny naszego wspaniałego forum Pobieramy 24

  W dniu siódmych urodzin forum składam gratulacje dla całej niestrudzonej ekipy prowadzącej. Podziękowania za to, że dokładali wszelkich starań, aby uczynić z P24 wielką, rozpoznawalną markę z niezwykłym klimatem, z niespotykaną nigdzie atmosferą. Wyrazy szacunku i ogromne podziękowania dla wszystkich Userów, niezależnie od rangi, za wielkie zaangażowanie oraz aktywny udział w rozwój i utrzymaniu wysokiego poziomu forum. Nie da się określić miary włożonego trudu, wysiłku, przede wszystkim poświęconego czasu w celu doskonalenia ulubionego serwisu.

  Każdemu zdarzają się chwile słabości, zwątpienia, konflikty. Ludzie popełniają błędy. Nie brakowało tego i tutaj w ciągu tych siedmiu lat. Najważniejsze jest to, aby znaleźć kompromis, porozumienie, zrozumienie, wspólny język. Wspólny cel. Powinno nas zatem łączyć to, co jest dla nas wspólne i ważne - nasze forum i nadawać mu niepowtarzalny kształt.

  Życzę wszystkim kolejnych udanych wstawek i ciekawych postów w interesujących Was działach. Spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających, jakimi są bez wątpienia użytkownicy P24. Samych radosnych i szczęśliwych spędzonych chwil na forum. Aby forum nadal się rozwijało w tak dynamicznym tempie i nieustannie było przykładem, wzorem dla innych...

  Warto odwiedzić również poniższe tematy:

 2. #2
  Status
  Niedostępny

  Avatar iżyk
  Zbanowany
  Dołączył
  Apr 2010
  Płeć
  Postów
  7 687


  Domyślnie

  Już minęło 7 lat ,jak ten czas biegnie

  Życzę sobie żeby kolejnych 7 lat wytrzymać z Wami .
  No to impreze czas zacząć


 3. #3
  Status
  Niedostępny

  G07
  Avatar G07
  Moderator
  Dołączył
  Mar 2011
  Płeć
  Postów
  14 561


  Domyślnie

  7 lat w sieci jak na takie forum w tych czasach to bardzo duzo, ile to roznych podobnych warezow w tym czasie popadało... Chyba naleza sie gratulacje dla wszystkich ktorzy o to zadbali (iżyk dla ciebie też ) i oby tak dalej


 4. #4
  Status
  Niedostępny

  Avatar meno
  VIP
  Dołączył
  Sep 2012
  Postów
  1 625


  Domyślnie

  Jak to się mówi? Nie p***, tylko polej! Znaczy wszystkiego najlepszgo! Fzzzryyyyyyyyyy.... (dźwięk trąbki urodzinowej)
  Gościłem na wielu warezach które padły, a liczyły sobie kilka/kilkanaście lat. Bez finansowego wsparcia i to forum czeka taki los. Widać to zmianach adminów itp - co niezmiernie mnie martwi.

  $5 za 1 rok konta premium
  http://pobieramy24.pl/signaturepics/sigpic100694_1.gif
  UWAGA! Wszystkie wstawione przeze mnie pliki są umieszczone jedynie w celach promocyjnych/jako kopie zapasowe. Zgodnie z polskim prawem od momentu ściągnięcia na dysk, należy je usunąć w ciągu 24h, chyba, że posiadasz ich oryginalną i legalną wersję. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z prawem.

Uprawnienia

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •