Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1
  Status
  Niedostępny

  Avatar MiloszPL
  Początkujący
  Dołączył
  May 2015
  Płeć
  Postów
  58


  pcPL Jak zaplanowac ściąganie w programie mipony lub jdwonloader?


 2. #2
  Status
  Niedostępny

  Avatar niasiaguntos
  VIP
  Dołączył
  Jul 2015
  Płeć
  Postów
  329


  Domyślnie

  Hej,

  PLANOWANIE ZADAŃ W JDOWNLOADER 2  Wejdź w zakładkę USTAWIENIA. Po lewej stronie powinieneś mieć listę funkcji, zaczynając od: Ogólne, Ponowne połączenie, Menedżer połączeń, itd.
  Schodzisz prawie na sam dół i zauważysz MODUŁY ROZSZERZEŃ. W tym obszarze funkcji masz do wyboru: Czat, Edytor, Harmonogram, itd. Uwaga: niektóre rozszerzenia trzeba doinstalować oraz zaznaczyć "ptaszkiem" w okienku po lewej stronie ekranu.

  Wybieramy HARMONOGRAM. Aby dodać nowy plan harmonogramu naciśnij "+DODAJ". Pojawi się okno dla danego zdarzenia/ utworzonej akcji. Tutaj (w okienku) ustawiasz parametry, co do powtórzenia (np. co godzinę, przedział czasowy itp.), datę, godzinę, czas trwania. Można również do uruchomienia/ pobierania przypisać określone akcje: rozpocznij pobieranie(to oczywiste), znak stop, wznowienia, ograniczanie prędkości, zatrzymania pobierania, itp., dosłownie wszystko, co uważamy za potrzebne. Daj zapisz i pojawia się zaplanowane zdarzenie. Dodajesz kolejne zaplanowane akcje. Zdarzenia najlepiej nazwać, aby harmonogram był przejrzysty.
  Np. "Rozpoczęcie o 23.00 w dniu 30-11-2016" z dodaniem wszystkich pobierań (czyli wszystkie filmy) - jako pierwsza akcja. "Zakończenie pobierania w dniu 01-12-2016" o godz. 00.15 - jako druga akcja.


  Zaplanowane zadania można edytować, usuwać i kopiować.

  popróbuj i stwórz własny harmonogram zdarzeń

  niasiaguntos


Uprawnienia

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •