Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1
  Status
  Niedostępny

  Avatar FLODAM
  Człowiek Demolka
  Dołączył
  Mar 2010
  Postów
  10 614


  psp Traxxpad (2007) PSP
  Definitive Studios ( producent )
  Square-Enix / Eidos ( wydawca )
  muzyczne
  26 czerwca 2007 ( światowa data premiery )
  obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )
  28 czerwca 2007 ( Europejska data premiery )
  26 czerwca 2007 ( data premiery w USA )  Traxxpad to pozycja, przekształcająca kieszonkową konsolę firmy Sony w profesjonalne studio muzyczne. Developerzy przygotowali produkt, dający szansę na wykazanie się umiejętnościami z zakresu tworzenia elektryzujących dźwięków.

  Omawiany tytuł wraz ze swoim intuicyjnym interfejsem pozwala na dowolne przekształcanie różnych kawałków muzycznych oraz kreowanie zupełnie nowych. Istnieje również opcja, dzięki której poszczególne sekwencje utworów nanosi się na siebie, tworząc z nich jedną całość. Ponadto dana melodia może być przyporządkowana do konkretnego guzika i włączana do większej kompozycji poprzez rytmiczne naciskanie go.

  Zaimplementowano ponad sto typowych dźwięków, wśród których znajduje się m.in. szeroki wachlarz motywów muzycznych na perkusji czy instrumentach egzotycznych. Łącząc je ze sobą powstaje nieskończenie wiele unikalnych utworów. Na tym jeszcze nie koniec – PlayStation Portable wykorzystuje się również jako sampler. Dzięki tej opcji wcześniej przygotowane kawałki można przekształcać i dostosowywać do późniejszych kompozycji w dowolnym czasie.

  Producenci przygotowali kilka różnych poziomów trudności, dopasowywanych do umiejętności użytkownika. Na wyższy level przechodzi się w zależności od zdobytych wyników w grze. Użytkownik otrzymuje też sposobność do przekształcania stworzonych utworów w pliki o rozszerzeniu .wav i .mp3.  Traxxpad (2007) PSP / USA / ENG  Kod / Pobierz / Download:

  Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby zobaczyć ukrytą treść.


  Warto odwiedzić również poniższe tematy:

 2. #2
  Grim
  Avatar Grim

  Domyślnie


  Kod / Pobierz / Download:

  Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby zobaczyć ukrytą treść.Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •