Corel PaintShop Photo Pro X3 13.2.1.20 + Keygen

Okładka:


Opis:
Paint Shop Pro Photo X3 to rozwiązanie oferujące profesjonalne narzędzia do edycji, porządkowania, tworzenia projektów, udostępniania, a teraz także szybkiego i łatwego tworzenia pokazów slajdów w rozdzielczości HD.

Zupełnie nowa Pracownia obrazków RAW oraz łatwe przetwarzanie wsadowe sprawiają, że jest to jedyne oprogramowanie do zaawansowanej edycji zdjęć oferujące w jednym pakiecie funkcje zarządzania zdjęciami i opcje ich udostępniania, projekty artystyczne, a nawet możliwość tworzenia pokazów slajdów w rozdzielczości HD.

PaintShop Photo Pro X3 to najlepszy sposób na modyfikowanie zdjęć i tworzenie profesjonalnie wyglądających obrazków. Teraz dzięki kompleksowej obsłudze plików RAW ten program do edycji zdjęć umożliwia zarządzanie, dostosowywanie, edytowanie i udostępnianie zdjęć cyfrowych - wszystko w jednym miejscu. Nowe narzędzia do zarządzania zdjęciami pozwalają na jeszcze szybsze ich porządkowanie, ocenianie, oznaczanie i sortowanie. Korzystając z ulepszonej Pracowni ekspresowej na zdjęciach można wprowadzać automatyczne poprawki, natomiast zaawansowane opcje dają pełną kontrolę nad każdym aspektem edycji. Użytkownik może publikować swoje prace w serwisach Flickr, Facebook oraz YouTube, tworzyć wspaniałe albumy zdjęć i projekty, drukować, udostępniać za pośrednictwem poczty elektronicznej lub tworzyć kopie zapasowe na dysku. W jednym, wszechstronnym pakiecie masz dostęp do pełnego zestawu funkcji.

Screen:


Dane techniczne:
Waga uploadu: 451.41MB
Format uploadu: EXE
Format kompresji: RAR
Dane naprawcze: 10%
Wersja językowa: Multi

Link, pobierz, download, kod(bez limitu, bez reklam):

Kod / Pobierz / Download:

Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby zobaczyć ukrytą treść.


Warto odwiedzić również poniższe tematy: