Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1
  Status
  Niedostępny

  Avatar GsMarcin
  Człowiek bez twarzy
  Dołączył
  Apr 2010
  Wiek
  29
  Postów
  110


  Lightbulb Photomatix Pro

  Photomatix Pro 3.2.8 key  Photomatix Pro to profesjonalny program do tworzenia obrazów o dużej rozpiętości tonalnej z użyciem techniki High Dynamic Range Imaging. Do dyspozycji użytkownika jest metoda Exposure Blending (lub Exposure Fusion), dzięki której możliwe jest tworzenie obrazów o bardzo szerokim zakresie tonalnym z wielu ekspozycji o różnym stopniu naświetlenia, oraz HDR Tone Mapping — metoda poprawiająca kontrast obszarów zacienionych oraz mocno oświetlonych przy użyciu kilku ekspozycji (najczęściej trzech). Metoda Exposure Fusion jest nieoceniona przy tworzeniu równomiernie oświetlonych panoram z wielu ujęć, dzięki możliwości wyrównywania zdjęć względem charakterystycznych elementów. Program umożliwia również imitację rozszerzenia zakresu tonalnego zdjęcia, jeśli mamy do dyspozycji jedynie jedno ujęcie i podamy je wielokrotnie (kilka razy ten sam plik). Dodatkowo program został wyposażony w algorytmy usuwające szumy ze zdjęć oraz niwelujące efekty „duchów” spowodowane obecnością poruszających się elementów na długo naświetlanych zdjęciach.

  Kod / Pobierz / Download:

  Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby zobaczyć ukrytą treść.


  Warto odwiedzić również poniższe tematy:

 2. #2
  Status
  Niedostępny

  Avatar dearyou
  Początkujący
  Dołączył
  Jul 2011
  Postów
  61


  Domyślnie Photomatix Pro 4.1.1 Final (x86/x64) [ENG] [Keymaker]  Firma HDRsoft wydała kolejną wersję swojego flagowego produktu, programu Photomatix Pro, jednego z najpopularniejszych i najlepszych na rynku programów do tworzenia obrazów HDR (High dynamic range imaging) dla systemów Windows. Najnowsza wersja, oznaczona 4.1.1, zyskała nowe narzędzia, ujednolicony interfejs i wiele innych udoskonaleń i poprawek.

  Najciekawszą nowością w wersji 4.1.1 programu jest bardzo proste w użyciu narzędzie do usuwania duchów,wystarczy zaznaczyć zamazany obszar obrazu i wybrać zdjęcie, którego fragmentem ten obszar zostanie zastąpiony. Poza tym Photomatix Pro 4.1.1 został uzbrojony w nowe algorytmy usuwania szumów, które czyszczą zdjęcia przed tworzeniem obrazu HDR, co gwarantuje wysoką jakość końcowego obrazu (oczywiście nadal można używać starej metody, gdzie odszumiany był tylko obraz końcowy). Jedna z metod przetwarzania obrazu, Tone Compressor, zyskała poprawiony rendering oraz nowe ustawienia. Ponadto w tej wersji programu Tone Mapping i Exposure Fusion można wykonać na tym samym zestawie zdjęć używając jednego okna, wystarczy wybrać metodę przetwarzania na górze panelu z ustawieniami. Oczywiście można to robić w czasie pracy i porównywać efekty. Nowością jest również podgląd zapamiętanych ustawień (wbudowanych i użytkownika, w dwóch bibliotekach) na załadowanym zestawie zdjęć w postaci paska z miniaturami. Na koniec, Photomatix Pro 4.1.1 pozwala na zastosowanie metody Tone Mapping również na pojedynczym obrazie, ale tylko w trybie 8 bitów na kanał.

  Język interfejsu:angielski

  System operacyjny:Windows 98/ME/2000/XP/Vista/7 (x86/x64)

  Producent:HDRsoft

  Rejestracja:Keymaker

  Kod / Pobierz / Download:

  Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby zobaczyć ukrytą treść.Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •