Namco Bandai (producent)
Namco Bandai (wydawca)
gra akcji

One Piece: Unlimited Cruise 2 to drugi epizod gry akcji, opartej na japońskiej serii animowanej i przygotowanej przez Namco Bandai specjalnie z myślą o konsoli Nintendo Wii.
W One Piece: Unlimited Cruise, błazeńska załoga Straw Hat Pirates znajdzie się na statku Thousand Sunny i postawią żagle, aby rozpocząć swoją fantastyczną przygodę i ruszą w stronę zróżnicowanych oraz tajemniczych wysp. Gra została podzielona na dwa epizody, aby dostosować się do olbrzymiej lini fabularnej, którą gracze będą śledzić z zapartym tchem.
Z innowacyjnym kontrolerem do Wii, gracze będą wyprowadzać pchnięcia, wykonywać obroty i kołysać się w walce z nikczemnymi przestępcami, używając unikalnych zdolności każdej z postaci, takich jak Luffy Gum Gum Storm i Cyclone Tempo Nami. Gracze będą mogli wybierać z pośród ponad dwunastu ulubionych postaci i zmierzą się z ponad 30 bossami znanymi z serii animowanej. Gra będzie zawierała także ekskluzywne postaci, zaprojektowane przez autora One PIece, Eiichiro Oda.
Wielkość: 4,39 GB
Kompresja: RAR
Zawartość: ISO
Wersje językowe: multi
Dane naprawcze: 10% danych naprawczych


Kod / Pobierz / Download:

Masz dość ukrytych linków? Zostań VIPem!


Masz problem z odkryciem linków? Wejdź.
http://download.hellshare.com/sort/wii-one-piece-unlimited-cruise-2-pal-part1-rar/7103484 http://download.hellshare.com/sort/wii-one-piece-unlimited-cruise-2-pal-part2-rar/7103507 http://download.hellshare.com/sort/wii-one-piece-unlimited-cruise-2-pal-part3-rar/7103531 http://download.hellshare.com/sort/wii-one-piece-unlimited-cruise-2-pal-part4-rar/7103543 http://download.hellshare.com/sort/wii-one-piece-unlimited-cruise-2-pal-part5-rar/7103564 http://turbobit.net/603n00nrwoe4.html http://turbobit.net/2i0t6j0qpwj8.html http://turbobit.net/2ppnap6d1faf.html http://turbobit.net/sx04xr9mxczq.html http://turbobit.net/62wjgmn73tke.html
Warto odwiedzić również poniższe tematy: