Sony Vegas Pro 13.0.428 + Keygen + Spolszczenie + InstrukcjaSony Vegas Pro jest kompletnym rozwiązaniem do edycji wideo oraz przygotowywania płyt Blu-ray i DVD. Głównym składnikiem pakietu jest Vegas 12 - uznany, profesjonalny program do cyfrowej edycji video i produkcji audio. Umożliwia zaawansowaną edycję formatów DV, AVCHD, HDV, SD/HD-SDI w tym wykrywanie i naprawę synchronizacji A/V możliwość wyciszania ścieżki audio na kasecie, przenoszenie i aranżację, edycję projektu źródłowego oraz automatyczną kwantyzację klatek.

Możliwości edycji audio w programie Vegas są tak dobre, że wielu profesjonalistów z branży używa go tylko do produkcji muzyki. Ponadto w zestawie znajdują się DVD Architect Pro - zestaw profesjonalnych narzędzi do tworzenia płyt DVD oraz Sony Dolby Digital AC-3 Encoder - koder dźwięku Dolby Digital AC-3 Encoder.

Sony Vegas Pro oferuje między innymi obsługę standardu NVIDIA 3D Vision dla monitorów komputerowych 3D, narzędzie stabilizacji obrazu, funkcję tworzenia animowanych tytułów, narzędzie do synchronizacji zdarzeń na osi czasu podczas edycji czy narzędzie filtrowania szablonów renderowania, których zadaniem jest ułatwienie wyszukiwania i filtrowania materiałów.

Wśród nowości jakie pojawiły się w Sony Vegas Pro 12 znajdziemy m. in narzędzie Project Interchange umożliwiające natywną konwersję plików .veg do AAF (Avid Pro Tools 10), XML (Apple Final Cut Pro 7, Final Cut Pro X i DaVinci Resolve Cool i .prproj (Adobe Premiere Pro i After Effects CS6). Możliwy jest również import projektów również z tych platform, z wyjątkiem aplikacji Final Cut Pro X. Funkcję Color Match oferującą możliwość dopasowania charakterystyki kolorów z jednego klipu do drugiego, tryb Expanded Edit Mode - linia edycyjna może być tymczasowo podzielona na ścieżki "AB roll" w punkcie edycji, z przyległymi klipami znajdującymi się obok siebie w oknie monitora czy nowe narzędzie masking tool oferujące kształty prostokąt/ kwadrat/owal/ okrąg ułatwia maskować części mediów przez rysowanie pożądanego kształtu na właściwych obszarach

Edycja wideo, audio produkcji i authoring DVD spotykają się w jednym, potężnym rozwiązaniem. Vegas Movie Studio Platinum posiada wszystko, oprogramowanie potrzebne do produkcji wysokiej jakości filmów, korporacyjnych wideo, DVD weselne i wiele innych. Łatwa edycja wideo w niemal każdym formacie, w tym high-definition HDV i Sony AVCHD.

Wielkość: 396 MB
Kompresja: RAR
Hasło: brak

Kod / Pobierz / Download:

Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby zobaczyć ukrytą treść.


Warto odwiedzić również poniższe tematy: