Activision Blizzard ( producent )
Activision Blizzard ( wydawca )
wyścigi i rajdy (samochodowe)
09 listopada 2010 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )
09 listopada 2010 ( data premiery w USA )Monster Jam: Path of Destruction to kolejna odsłona wyścigów opartych na licencji oficjalnej imprezy, w których gracz ma możliwość usiąść za kierownicą potężnych monster trucków i wziąć udział w porywającej rywalizacji wielkich czterokołowych potworów.

W trybie dla pojedynczego gracza Monster Jam: Path of Destruction pozwala na pokierowanie poczynaniami kierowcy, który pokonując kolejnych bezwzględnych konkurentów będzie starał się dotrzeć do międzynarodowych finałów Monster Jam. Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich częściach gry twórcy zadbali o realizm. Gracz może wybierać spośród 30 dostępnych pojazdów, w tym takich legend jak Grave Digger czy Maximum Destruction. Ponadto możliwe jest również tworzenie własnych samochodów. W tym celu możemy wykorzystać bogatą bazę dostępnych w grze części konstrukcyjnych, których ilość można liczyć w tysiącach. Poza pojazdami, w Monster Jam 2011 realizm budują także doskonałe odwzorowanie stadionów i żywe reakcje publiczności, która w czasie rzeczywistym reaguje na wydarzenia na torze.

Monster Jam: Path of Destruction został przez twórców dopracowany również pod względem graficznym. Poprawiono między innymi model oświetlenia i dodano zestaw efektów pirotechnicznych, w tym eksplozje. Oprócz tego gra umożliwia zupełnie nowe doznania podczas niczym nieskrępowanej destrukcji, która jest znacznie ciekawsza dzięki dopracowaniu tego aspektu rozgrywki.

Twórcy gry nie zapomnieli jednocześnie o trybie multiplayer, w którym rywalizować będzie mogło ze sobą kilku graczy jednocześnie.

Monster Jam: Path of Destruction (2010) PSP / USA / ENG / CSO


Kod / Pobierz / Download:

Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby zobaczyć ukrytą treść.


Warto odwiedzić również poniższe tematy: