Witamy Witamy na forum pobieramy24.pl

Nasze forum wielotematyczne jest efektem kilkuletniego doświadczenia w budowaniu platform społecznościowych. Nieustannie pracujemy nad tym aby strona, na której
przebywasz była doskonała. Każdego dnia dostarczamy Wam najnowsze uploady, filmy z lektorem, muzykę, nowe gry na całkowicie darmowych serwerach.
W ostatnim roku nasze forum odwiedziło prawie 2,5 miliona uu. Najlepszą płacą za naszą pracę jest... Twoja aktywność, do czego Cię zachęcamy.

Masz problem z odsłoną linków? WEJDŹ! / Filmy XXX na putlocker! / [GRA] Zagraj w nową, darmową erotyczną grę online.

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Trudi Canavan - Trylogia Czarnego Maga - PDF

 1. #1
  Ula
  Ula jest nieaktywny
  Człowiek Demolka Avatar Ula
  Dołączył
  Feb 2010
  Postów
  10 829
  Podziękował
  107
  Doceniono 957 w 689 postach
  Siła Reputacji
  42

  Domyślnie Trudi Canavan - Trylogia Czarnego Maga - PDF
  Gildia Magów
  Co roku magowie z Irmadinu gromadzą się, by oczyścić ulice z włóczęgów, uliczników i żebraków. Mistrzowie magicznych dyscyplin są przekonani, że nikt nie zdoła im się przeciwstawić, ich tarcza ochronna nie jest jednak tak nieprzenikniona, jak się im wydaje.
  Kiedy bowiem tłum bezdomnych opuszcza miasto, młoda dziewczyna, wściekła na okrutne traktowanie jej rodziny i przyjaciół, ciska w tarczę kamieniem- wkładając w to całą swoją złość. Ku zaskoczeniu wszystkich, kamień przenika przez barierę i dosięga jednego z magów.
  Coś takiego jest nie do pomyślenia! Oto spełnia się najgorszy sen Gildii: w mieście przebywa nieszkolona magiczka. Trzeba ją znaleźć- i to szybko, zanim jej moc wyrwie się spod kontroli, niszcząc zarówno ją, jak i miasto.

  Kod / Pobierz / Download:

  Pobierz plik
  
  Skasowane - DMCA
  
  Pobierz plik  Nowicjuszka  Imardin to miasto ponurych intryg i niebezpiecznej polityki, gdzie władze sprawują ci, którzy obdarzeni są magią. W ten ustalony porządek wtargnęła uboga dziewczyna o niezwykłym talencie magicznym. Odkąd wstąpiła do Gildii Magów, jej życie zmieniło się nieodwracalnie- na lepsze czy gorsze?
  Sonea wiedziała, że nauka w Gildii Magów nie będzie łatwa, ale nie przewidywała niechęci, jakiej dozna ze strony innych nowicjuszy. Jej szkolnymi kolegami są synowie i córki najpotężniejszych rodów w królestwie, którzy zrobią wszystko, żeby poniosła klęskę - nie licząc się z kosztami. Niemniej przyjęcie opieki Wielkiego Mistrza może dla Sonei oznaczać jeszcze marniejszy los. Albowiem Wielki Mistrz Akkarin skrywa sekret znacznie czarniejszy niż barwa jego szaty.

  Kod / Pobierz / Download:

  Pobierz plik
  
  Skasowane - DMCA
  
  Pobierz plik

  Wielki Mistrz  Sonea wiele nauczyła się w Gildii Magów. W ciągu ostatniego roku Regin dał jej spokój, a pozostali nowicjusze zaczęli traktować ją z niechętnym szacunkiem. dziewczyna nie może jednak zapomnieć tego, co widziała w podziemnej komnacie Wielkiego Mistrza Akkarina, ani też ostrzeżenia, że odwieczny wróg Kyralli obserwuje czujnie Gildię.
  W miarę jak Akkarin ujawnia coraz więcej swojej wiedzy, Sonea przestaje być pewna, komu ma ufać i czego bać się najbardziej. Czy prawda może być aż tak przerażająca, jak przedstawia ją Wielki Mistrz? A może jest to podstęp, mający skłonić ją do uczestnictwa w jego mrocznych praktykach?


  Kod / Pobierz / Download:

  Pobierz plik
  
  Skasowane - DMCA
  
  Pobierz plik  Uczennica Maga


  Prequel Trylogii Czarnego Maga Rozgrywająca się setki lat przed wydarzeniami opisanymi w Gildii Magów powieść Uczennica Maga stanowi doskonałe wprowadzenie w świat bestsellerowej Trylogii Czarnego Maga Trudi Canavan
  W odległej wiosce Mandryn dziewczyna imieniem Tessia pomaga swojemu ojcu w obowiązkach Uzdrowiciela - co bardzo niepokoi jej matkę, która wolałaby, żeby córka raczej poszukała męża. Chociaż Gildia Uzdrowicieli niechętnie przyjmuje w swe szeregi kobiety, Tessia marzy o pójściu w ślady ojca. Tymczasem w jej życiu następuje nieoczekiwany zwrot. Lecząc chorego przebywającego w rezydencji miejscowego maga, Mistrza Dakona, Tessia zmuszona jest odeprzeć zaloty sachakańskiego maga przebywającego tam w gościnie - i bezwiednie posługuje się magią. Teraz - jako uczennicę Mistrza Dakona - czeka ją zupełnie inna przyszłość. Mimo że nauka oznacza dyscyplinę oraz wiele godzin spędzonych nad książkami, nowe życie daje również Tessii więcej możliwości, niż oczekiwała. Otwiera się przed nią wspaniały świat, pełen pięknych ubrań i służby, a także - co cieszy ją najbardziej - częstych podróży do wielkiego miasta, Imardinu. Przyjemności i przywileje to jednak nie wszystko: Tessia odkrywa również, że z talentem magicznym łączy się odpowiedzialność. Wokół niej dojrzewają zdarzenia, mające doprowadzić do wojny między państwami i konfliktów między magami, jak również straszliwych działań magicznych, których efekty będą odczuwalne przez wiele stuleci...
  Kod / Pobierz / Download:

  Pobierz plik
  
  Skasowane - DMCA
  
  Pobierz plik
  Warto odwiedzić również poniższe tematy:

 2. Następujący użytkownicy podziękowali użytkownikowi Ula za ten post:

  bulinek88 (30-06-2012)

 3. #2
  Człowiek Demolka Avatar FLODAM
  Dołączył
  Mar 2010
  Postów
  10 868
  Podziękował
  2 091
  Doceniono 704 w 510 postach
  Siła Reputacji
  37

  Domyślnie


  Kod / Pobierz / Download:

  Pobierz plik
  
  Skasowane - DMCA
  
  Pobierz plik
 4. Następujący użytkownicy podziękowali użytkownikowi FLODAM za ten post:

  bulinek88 (30-06-2012)

 5. #3
  Maniak Avatar mark167
  Dołączył
  Jun 2012
  Postów
  2 330
  Podziękował
  0
  Doceniono 40 w 39 postach
  Siła Reputacji
  11

  Domyślnie


  Nazwa releasu:

  Trudi Canavan - Trylogia Czarnego Maga

  Tom 0 (Prequel): "Uczennica Maga"
  Tom 1: "Gildia magów"
  Tom 2: "Nowicjuszka"
  Tom 3: "Wielki mistrz"
  Opis uploadu:
  Format: PDF
  Jakość: bardzo dobra
  Wersja językowa: PL
  Wielkość całości: 10.71 MB
  HASŁO:
  brak
  Download:


  Kod / Pobierz / Download:

  Pobierz plik
  
  Skasowane - DMCA
  
  Pobierz plik
 6. Następujący użytkownicy podziękowali użytkownikowi mark167 za ten post:

  bulinek88 (30-06-2012)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •